reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
jest tu jeszcze ktoś? ja cholerka znów nie mogę spać ale to pewnie przez te upały, choć nie powiem w ciągu dnia miałam godzinną drzemkę,a teraz tylko się kulam z boku na bok i nic...
 
reklama
druga :-D

oliwka - powiedz no mi, a krople jakieś żołądkowe można brać, bo iberogast chyba nie bardzo , kupiłam go kiedys bo mi poleciłaś ?
Ps. Nie wiem czy wiesz, ale bardzo podoba mi się imię Nina :tak:więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że zgapię :-p hehe , nie pogniewasz się chyba ... ?;-)
 
Hej,Iberogast jak najbardziej (99%) możesz brać,ale zapytaj jeszcze lekarza:) Przecież to naturalny lek jest...aż w domu sprawdzę ulotkę.
A imię...hmmm...no nie wiem:)))) Bierz!!! Będzie mi bardzo miło:))))) Będziesz miała małą Nuśkę albo Nikodemka:))) hahaaha
Nina nazywa się Nuśką jak ma kitkę na środku głowy,czego ja nie cierpię (kitki)!
Nina jest krótko i fajnie bo nie ma wielu zdrobnień i zamienników.Nie podoba mi się np zmiana z Aleksandry na Olę czy z Alicji na Alę,dla mnie Ala to Ala:) Dziwna jestem:)
 
oliwka - mnie się Ala i Ola też nie podoba, na oliwiera olafa i aleksandra teraz wszyscy mówią OLO ... trzy różne imiona a wychodzi na to samo ...
Matko mam wrażenie , że mój żołądek zacisnął się i wogóle nie trawi mojego śniadania, wczoraj po obiedzie było to samo ... chyba będę musiała się udać do gastrologa ... :( wzięłam no-spę ...
...... a miało być tak pięknie :(

Nina mi się bardzo podoba i nie znam żadnej ... prócz Twej córci i Niny Terentiew :) hehe

kocurek - śliczna córcia :) po mamusi :) imię już masz ???
 
Hej dziewczynki!

Witam się o względnie wczesnym poranku. U mnie gorąco i duszno więc źle spałam a od rana nie mam siły komórek mózgowych w szeregu ustawić żeby działały... Tak więc tępo patrze się w monitor...
 
Witam i ja. U mnie powracają ciężkie nocki, ale to chyba przez te upały. Dodatkowo Maja się rozchorowała i cały czas płacze i jest marudna:szok: Ja dziś na 19.00 gnam do ginka i mam nadzieję zobaczyć moją kruszynkę.
Wczoraj przyjechał na chwilkę do nas kolega i przywitał mnie "miłym" komplementem że mam już spory brzuszek, ale że wogóle się rozrosłam:wściekła/y:. Nienawidzę go za to:szok:!!!
A jak tam nasze świeżo upieczone mamuśki i ich chłopaki? Wie któraś coś?
 
reklama
Dzień dobry :-)

naga imię mam, ale nie podam :-p po tym co tu napisałyście z oliwką A Nina ma moja ciocia, ale mówią na nią też Janeczka, czego ona nie cierpi!!!

Witam wszystkie obecne i idę zajrzeć do lodówki :-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry