reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
CZEŚĆ i CZOŁEM!!!!

Kocurrek ja nadal w jednym kawałku :-D

Mama trzymamy kciuki &&&&& i jeśli to choróbsko, to niech szybko Cię zostawi!!! :tak:

Młoda zacznij chodzić na bosaka :-p ale Ty pilna uczennica :-D

Agapa kciuki za męża zaciśnięte &&&&&&& :-)
W DNIU MATKI WSZYSTKIM MATKOM OBECNYM I PRZYSZŁYM SKŁADAMY Z REMIKIEM NAJLEPSZE ŻYCZENIA
 
a witam sie czwartkowo!!!!!!!!!!!

chcialam wam wkoncu pokazac mojego "olbrzyma"!!!!
 

Załączniki

  • P1000613.jpg
    P1000613.jpg
    14 KB · Wyświetleń: 26
Just normalnie ja tez sie dziwie . Ze ja taka pilna :-D siedze na BB z zeszytem i sie uczę :-D :-D noormalnie sie nie poznaje :-)

Renna własnie o Tobie myslałam;-) śliczna fasolka !;*
 
boogie Tobie też przebojowa mamuśko WSZYSTKIEGO NAJPIĘKNIEJSZEGO Wspaniałych chwil z maluszkiem i żeby był dla Ciebie, a Ty dla Niego największym skarbem :-):-):-) TEGO SAMEGO ŻYCZĘ WSZYSTKIM FORUMOWYM MAMOM :-):-):-)
 
mlodamamusia no wczoraj mialam zrobic fotke ale bylam w pracy a wieczorem to juz mi sie nie chcialo!!!!! Ty to kuj koncówke masz nie?? Jak sie czujesz??
 
Renna no koncowke ale Rafikowi jakos sie nie śpieszy do mamusi ;-)
a czuje się dobrze. Gdyby te noce nie przespane i spuchniete nogi ;-) było by lepiej ;-):-)
 
renna Gratki Wielkiego Bąbla :-):-) a opowiedz, co w nim się kryje ... jak wrażenia na USG???
 
reklama
CzarnyKocur wrazenia niezapomniane choc to dopiero 8 tydzien. Serducho bije jak u starego i czekamy na dalszy rozwoj dzidzi :)
Czuje sie w sumie niezle tylko mam strasznego smaka na pomarancze. Moglabym zrec 5 razy dziennie :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry