reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
HA! :-D wiedziałam :-D Kocurrku już tu z Wami trochę jestem i wiem jak dla niektórych koleżanek (nie będę pisać ich nicków:-p:-D) wygląd na osiedlu jest ważny :-D:-D:-D
mój syn będzie najbardziej wylansowanym Maluchem na całym bulwarze nadmorskim hahahaha:cool2: ciocie już o to zadbają :-D
 
boogie i mlodamamusia :-):-):-) wyspania życzę - oby wygodnego!! Bo każde wyspanie może być Waszym ostatnim :-p:-p:-p

oliwka ... rurka DOBRANOC DZIEWCZYNY :tak:

Jeśli któraś siedzi w krzakach to też BUZIAKI !!!

Kocur odpada .... :)

Bym zapomniała o naszym GURU osiedlowym :szok: :-D:-D made papapapapaa!!
 
Ostatnia edycja:
Ja też odpadam Kociątko, więc podpisuję się, życzę wszystkim Paniom tym modnym i tym co modne dopiero będą :-D dobrej nocy :tak:

a co do tego wyspania, to naszym chłopakom się chyba nie śpieszy, więc mówię Wam do jutra!!! :-D
 
Kocurku - wyśpij się bo jutro zaczynamy :-D)))

rureczka - ta pierwsza przerwa to taka na siku tylko :zawstydzona/y:

O! Już się zaczęło :))))
Olivka !!!! :-D hej

just
- słodkich snów POZYTYWIE :*
 
Ostatnia edycja:
Buuuuuu :-D:-D

kto mnie lubi ? :-D raczka do góry :-);-)

Kochane jesteście;***

Just
no mam nadzieje ze nie długo . Bo normalnie nie wiem w jakich butach mam chodzić. :-)


Oj wszystkie juz śpią:-(

To ja tez juz uciekam spać;*
Dobranoc;*
Do jutra !:-);-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry