reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kocurek - :-D)))) dawaj ciacho...zjem każde :-p
Czytałam, że weekend się udał, miło czytać ;))) jak tam domek rośnie ?
 
reklama
paulina hej :-) to już ÓSMY ?????? :szok:

made ciacho teleportuję !!! A wczoraj miałam szaszłyki, sznycelki i KIEŁBACHĘ z grilla :-D:-D
A dzisiaj rozwolnienie hahaha
 
Rurka-ja również gratuluje i cieszę się również z tobą że twój ukochany wraca w lipcu;)

Kocurku-no startujemy z 8, termin na 20.07 czyli logicznie od 20.05 zaczęliśmy 8;)
 
hejka kobietki!!!!!!!!!!!!!!!!

Co tam u was??
My sie mamy niezle i wlasnie jestesmy po pierwszej wizycie i fasolinka ma 1 cm i 7 tygodni. Serduszko bije cudnie o glosno.
 
rureczka - pięknie, pięknie ;-) a tak się widzisz bałaś. Ja wiedziałam, że to proforma :-D
ale kciuki zaciskałam :))) Cieszę się Kochana razem z Tobą z powrotu męża, wiem, że są różne opinie, ale ja nie jestem zwolennikiem związków na odległość :))
 
rureczka :-) coś nie doczytałam.. czyżby zaliczone i zdane???? To pięknie :-):-):-)
 
Kocurku a u Ciebie i u Made juz połowa ciąży za wami :-) jej ale to leci szybciutko:-):-)
 
reklama
Made także od lipca masz robotę, wizualizacje pełną parą :-D

tak Kocurku, tak :-D teraz TYLKO obrona i koniec :D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry