reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Młoda miałam tyle załatwiania ze szok :| a teraz tak mi się nic nie chce :(
:-D:-D:-Dmówiłam Wam, że Ł. wraca w lipcu?? :-D:-D:-D
 
hej ja się witam chwilowo,korzystam bo łobuziak śpi-chciałam tylko powiedzieć że żyję,w piątek byłam na wizycie u gina-kazałam dalej sobie potwierdzić płeć (żeby potem nie było;), mała wisi już główką w dół i ma coś ok.1735g wagi-także wg lekarza są szanse że nie będzie taka duża jak jej braciszek-4200g (a to dla mnie duże pocieszenie), aha na wadze mam niby +10kg do przodu a czuje się wielka jak wieloryb, mam nisko ułożony brzuszek-może to przez to... w tą sobotę mam ślub brata także jak już będę ładnie wyglądać to dodam nowe fotki by się pochwalić, jakby nie było, 8 już miesiącem ciąży!!! chociaż szczerze to najchętniej zakończyłabym ten piękny etap ciąży i zapakowała na porodówkę z Młodą i Just;)
 
Dzień dobry dziewczynki :)))))

rureczka - BRAWO !!!!!!!! :-D)))) Na ile zaliczyłaś ?

młodamamusia - Tobie to już powinni świadectwo dać :-)
 
Rurka ja słyszałam ze Ł. wraca w lipcu ;-) ciesze się ze ty sie cieszysz :-);-)
Paulina jeszcze troszke kochana . Szybciutko Ci to zleci ;-)
Made no powinni ;-) po świadectwo pójde z Rafikiem ;-)
jak się czujesz kochana?;-)
 
Młoda-oby mi szybko zleciało,męczy mnie strasznie pogoda-często do południa jestem do niczego przez to ciśnienie. a ty pewnie w czerwcu zapakujesz Rafałka do wózeczka i śmigniecie razem na rozdanie świadectw
 
młodamamusia - a dziękuję, bardzo dobrze ;-) właśnie się umawiam na grila, tylko nie wiem jeszcze który weekend, muszę z siostrą skonsultować kiedy robimy dzień dziecka. Och, jak bym zjadła takiej kiełbaski podpieczonej :-p
 
madeeeee :-):-) doczekałam się :))))))))))))))))))))))) zgaduj com wczoraj jadła :-):-)

mlodamamusia ale się zawzięłaś na tą naukę :-D - gratulować zaparcia czy w doopke lać ... hmmm ;-)
 
Made ja jadłam taką kiełbaskę w piatek ;-)
Paulina no mnie tez już męczy ta pogoda. Ciepło . Nogi popuchnięte palce u rąk tez. Eh
kocurku w doopke to wszyscy chcą mnie lać.
Rano jak sie zawsze szykuje to tata sie pyta gdzie ty znowu idziesz?! : to mu mowie ze do szkoły. : znowu ?
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry