reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witajcie dziewczyny aleście się wyciszyły. Ja wstałam niedawno. Spuchniete wczorajsze nogi przeniosły się na twarz... no nie nogi a opuchlizna:-D. Wyglądam jak człowiek słoń i tak się czuję. Bogu dziekować za to , że mamy porządny wentylator bo upał u mnie cudowny ale strasznie mnie męczy. Nie ma bata we wsi kupujemy klimę .....
idę doczytać
 
reklama
jestem
bylismy na pobraniu krwi, zapowiedzialam lekarce ze jak znowu wyjdzie skrzep to nie daje jej juz kuc. biedna starsznie sie uplakala.
bylismy na rynku, napuowalam sobie warzywek i bedziemy dzis siac i szadzic.
potem bylam w dzieciencym kupic prezent na chrzest dla siostrzenicy i rajstopy dla Iwy , opaske na wlosy, chuste na glowe no i taczke z zabawkami do piaskownicy a jak Lukasz wroci z pracy to kupimy jej piaskownice...narazie sprzeczamy sie jaka.
no i teraz jestem w koncu w domu.
aha mala u cioci w dzin byla super grzeczna, ladnie jadla, wykapala sie, zasnala tez ladnie , obudzila sie w nocy i plakala jej 3 h. a teraz wola co chwile ze do Ani niechce :-)
 
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

DZIEWCZYNY wielka zagadka się rozwiązała :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

oczywiście z serduszkiem wszytko ok, ale przez przypadek dowiedziałam się, że też, żeeeee tooooooooo CHŁOPCZYK :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Jos będzie nie pocieszona, ale ja tylko wspomniałam Pani doktor, że tak długo nie można było określić płci i, że na ostatnim usg Maluch był ułożony główką do góry, więc ona mi powiedziała, że już się ułożył główką :tak::tak::tak: pokazała mi buźkę, akurat ziewał sobie Kosmonauta Mój Malutki i nagle mówi, że to przecież jest chłopczyk :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

dziewczynki radość w domu Boogie :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Hej :) Ja planuję już ciąże od 2 lat i mi nie wychodzi, ale się nie poddaję i mam nadzieję zostać mamą jeszcze w tym roku, albo najpóźniej początek przyszłego :) 3majcie za mnie kciuki .. Staranka zaczynamy z mężem jak tylko wróci zdelegacji :) Także dziołszki do dzieła :D ^^
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry