reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Uścieliłam łóżka,dałam dzieciom śniadanie,zrobiłam sobie kawkę i pokazałam się listonoszowi w pidżamie:))
Przywiózł zamówione paczki:)))
Nince kurtkę skórzaną,boska jest w kolorze brudnego różu:) i najnowsze rajstopki Woli,na których wzorki pojawiają się przy wyjściu na słonko:)))
Superanckie są!
Czekam jeszcze a skórę dla siorki i wrotki dla małej:)) Mąż mnie ukatrupi:))) Hehe
 
to i ja sie witam :)

Mamita buraczki ;/ ja ich nie lubiec ale innego wyjści nie mam
wink2.gif
bede musiała jeść...
śliczny tygrys
wink2.gif
a i oczywiście kwiatki
laugh.gif

Just ładnie ładnie
biggrin.gif



no a teraz troszke fotek :-D

Zobacz załącznik 347594 Siostra w sukience w ktorej szła w pokazie mody :-D ;-) tą mine ma dobrą he ;-)



a tu ja z moją Bestyjką ;-);-) :-D :-):-)
Zobacz załącznik 347595Zobacz załącznik 347596Zobacz załącznik 347597Zobacz załącznik 347598Zobacz załącznik 347599


Oj widze juz nie ma nikogo :-(
to i ja uciekam nyny ;**
Karaluchy i do jutra!;**


siostra miala sliczna sukienke !!
a ty i spina slodki widok :)

Uścieliłam łóżka,dałam dzieciom śniadanie,zrobiłam sobie kawkę i pokazałam się listonoszowi w pidżamie:))
Przywiózł zamówione paczki:)))
Nince kurtkę skórzaną,boska jest w kolorze brudnego różu:) i najnowsze rajstopki Woli,na których wzorki pojawiają się przy wyjściu na słonko:)))
Superanckie są!
Czekam jeszcze a skórę dla siorki i wrotki dla małej:)) Mąż mnie ukatrupi:))) Hehe

nie ma to jak poczatek dnia z nowymi nabytkami :))
fajne te rajstopki musza byc !!
 
Witam Kochane babeczki :))))

Ja od dwóch dni wychodzę na spacery :-D)))) oczywiście co pięć minut ławeczka, ale cieszę się jak dziecko :)))))

młodamamusia - fajniutkie zdjęcia ;-) śliczna familia

mamitka - buziol słoneczko :* Łał, jaki kociak :)))))) cudnie sobie mieszkacie

balbinka - dzięki za pyszny przepis, nie miałam jeszcze okazji :-) Przyjemnego dnia życzę

Wiola - a gdzie te zmiany Iwonce wyskoczyły ? Bo mojemu Mańkowi na polliczku pojawił się taki brzydki liszaj, na razie smaruję linomagiem, ale jak do świąt nie zejdzie to też się wybiorę do lekarza. Napisz co Ci lekarz powiedział ;-)

Rureczka - podaj proszę ten przepis na cudowne przebudzenie :-p tylko z dużych liter :-D))))))) Pięknie Kochana, że tak sobie brykacie jak tygryski :-p

Kocurek - dla mnie też sernika :-p ja robię jutro paschę to też się podzielę ;-)

just - pokoik rzeczywiście fantastyczny, widać, że ustawny i co najważniejsze słoneczny, co przy maluszku jest wielkim plusem. Super, ze tak ładnie się wszystko układa :-))))

Oliwka - ech...wyrzuć ten lipny test, szkoda zdrowia. A z zakupami to zaszalałaś, nie ma co ;-))))


Na razie tyle :-D))))))
 
jestem spowrotem ale za chwile znowu mnie nie bedzie bo ide do spowiedzi.
made zmiany jej wyskoczyly w zgieciach pod kolanami...bardzo brzydko to wyglada tak jakby skora jej pekala...okazalo sie ze to zmiany alergiczne, mala jest uczulona albo na proszeka , albo na plyn do plukania albo.... tak sobie moge szukac dostala cutibaze i cutivate.
 
Witam wszystkie panie :)

chciałam sie pochwalic że poziom bety wzrósł ciut ponad dwukrotnie 1. 406.2 a dzis to juz 874.7 jutro do ginekologa

na wydruku badanie pisze że to 5-6tydzien albo 6-7 tydzien :)

jestem o wiele spokojniesza jak ujżałam że wzrosła
 
Rurka pokaż nam się ;-);-) ja tez za niedługo zostane łysa...
Mineralna gratuluje !;* spokojnych 9 miesięcy ;** i zdrowego bobasa;-)


Ale sie nasprzątałam :-) we wszystkich półkach ;-) he
padam z nóg :-(


O ale tu cichutko :-(
 
reklama
witam i ja

ostatnie dni jakoś nie miałam ochoty na kompa, tv itp. Jakoś i przyczyny tego nie znam, może zmęczenie? u mnie też piękna pogoda.
Dziś byłam na wizycie, u innego lekarza, wszystko jest z dzidzią OK. Waży obecnie 730 g (5 kwietnia 500 g), i powiedziała nam, że to dziewczynka więc 2:1 dla dziewczyn hihihi.
Wczoraj robiłam badanie moczu i glukozę po i przed obciążeniem 75g, więc przed miałam 90 a po obciązeniu 92 także też wszystko OK cieszę się!
Clexane będę brać bodaj do 36 tygodnia. Lutke będziemy odstawiać.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry