reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
3 raz od wczoraj farbowałam włosy! niedługo będę łysa :(

jestem spowrotem ale za chwile znowu mnie nie bedzie bo ide do spowiedzi.
made zmiany jej wyskoczyly w zgieciach pod kolanami...bardzo brzydko to wyglada tak jakby skora jej pekala...okazalo sie ze to zmiany alergiczne, mala jest uczulona albo na proszeka , albo na plyn do plukania albo.... tak sobie moge szukac dostala cutibaze i cutivate.

oby szybko przeszlo !!

Witam wszystkie panie :)

chciałam sie pochwalic że poziom bety wzrósł ciut ponad dwukrotnie 1. 406.2 a dzis to juz 874.7 jutro do ginekologa

na wydruku badanie pisze że to 5-6tydzien albo 6-7 tydzien :)

jestem o wiele spokojniesza jak ujżałam że wzrosła

no to super :) a kiedy masz wizyte u gina ?? :)
 
reklama
Oliwka daj linka do tych rajstopków
Fajny bajer moze mojej Amelce bym kupiła!!!!

Proszę;
Rajstopy rajstopki NUVKI WOLA ZMIENIAJĄCE #116-122 (1555837948) - Aukcje internetowe Allegro


Właśnie wróciłam z siłowni i ledwo ruszam palcami u rąk:(
Będę się teraz byczyć przez godzinę:)

Mineralna:super!

Dla Wioli:
to jest atopowe zapalenie skóry,które się ujawnia i nasila w związku z uczuleniem na coś/lub podrażnieniem skóry.Absolutnie nie stosuj tych środków,Cutivate jest zbyt silnym środkiem dla dziecka!!!!
Nina miała to samo,chodziłam od lekarza,do lekarza i też kazali mi to używać.Pomaga po długim czasie ale są nawroty.
Ponad rok temu trafiłam na Pana doktora który kazał użyć Linoderm Omega,krem bez recepty,mega tłusty.Jeżeli użyjesz przez tydzień 3 razy dziennie gwarantuje poprawę w 100% i potem stosuj raz czy dwa w tygodniu a nie będzie nawrotów.Można smarować całe ciało,spokojnie i bez obaw.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
I jakościowo b. dobre:)
Mała zachwycona.
Nie ma mi kto posprzątać:((((((((((((((((((((((((((
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry