reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
witajcie babki :))

Balbinka,Wiola,Kocurek- dzieki :))

zchodzę na dól a tu mój kooociak mi mrrruczyyy:))))

Wiola- płaciliśmy za naklejkę szablon 49zl+ 20 za przesyłkę
firma Szeridan,ale nie umiem wstawić linka-taka za mnie komputerowa babka:
wymiary 120 dł i 70 wys.
 
reklama
mama a to z allegro? bo ostatnio patrzylam na allegro to wlasnie takie ceny byly i wymiar tez chyba taki. musze meza dobrze nakrecic bo jemu sie takie cuda nie podobaja
 
Dzień dobry:)
Spożyłam lampkę szampana z garścią orzechów włoskich i suszonych śliwek kalifornijskich,ale mam smaki:), i poszłam spać.
Nie wiem co jest ale jakoś spokojnie to przechodzę.
Weszłam rano do łazienki a cholerny bladzioch tam leży i patrzy na mnie...Musiałam zagryźć żelkami Haribo...Dobrze,że dzisiaj siłownia:)
Leżę jeszcze w łóżku,nawet mi się nie chce wstać kawy zrobić...
 
mama brawo wstawilas:-)
no nie wiem czy u mnie ten patent przejdzie... chlopoczyna zaraz marudzic zacznie
ale mysle ze po swietach sobie cosik zamowie:-)
kurde ile tam jest wzorow i nieby ja mam sie od tak i zdecydowac...
 
Wiola- hahahahaha-no ot tak to sie nie zdecydujesz-zrob sobie dobra kawke i wybieraj:tak::tak::tak:my jeszcze chcemy dmuchawce na klatke schodową i pokoju Zuzu i Dominika takie dziecięce-misie..:-)
ale to w maju bo naraz zamówimy ,zeby za 1 przesyłke płacić..
ja zmykam do znajomej-papaski:*
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry