reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Od prawie godziny zmagam się z atakiem Zespołu Jelita Drażliwego...kurka,boli,już mniej na szczęście.A nie zjadłam nic co mogłoby wywołać atak. :(
 
Oj ale tu cichutko :-(

Just Oliwka Wiolka Mama Kocurku Mineralna i reszta babeczek wyłazić z krzaków!!!!!;-)
 
witam i ja

ostatnie dni jakoś nie miałam ochoty na kompa, tv itp. Jakoś i przyczyny tego nie znam, może zmęczenie? u mnie też piękna pogoda.
Dziś byłam na wizycie, u innego lekarza, wszystko jest z dzidzią OK. Waży obecnie 730 g (5 kwietnia 500 g), i powiedziała nam, że to dziewczynka więc 2:1 dla dziewczyn hihihi.
Wczoraj robiłam badanie moczu i glukozę po i przed obciążeniem 75g, więc przed miałam 90 a po obciązeniu 92 także też wszystko OK cieszę się!
Clexane będę brać bodaj do 36 tygodnia. Lutke będziemy odstawiać.

super , ze z dzidzia dobrze wszystko :) juz calkiem spora jest :)))
wyniki tez dobre wiec tylko sie cieszyc :)

jutro idę na wizyte

moze juz serduszko uslyszysz ?? :))

Cały dzień w kuchni ... uuuffffff :sorry2:

pracowity Kocurek z ciebie :))
 
No nic Kochane...
Widzę, że powstały nowe wątki, czas się rozejrzeć za jakimś lokum ;)))
Przykro mi trochę.
 
Cześć :D

Made mordeczko moja, jak tylko widzę Twoje posty, to mi sie miseczka jarzy od uszka do uszka :D:D:D
a swoją droga już Ci daję przepis na poranne przebudzenia:
1. SEKS
2. SEKS
3. I jeszcze trochę SEKSU :-D

Gdzie jest POCZEK?

Nie ma Was to idę spać! Dobranoc! o!
 
Ostatnia edycja:
Jestem,byłam po zakupy.

Rurka...z kim ten seks???Ja jak się budzę to tylko pies w łóżku leży:(
Wieczorem ja padam pierwsza a w dzień dzieci:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Made,gdzie idziesz,nie zostawiaj mnie!

Nie wiem czy uwierzycie ale nie daje mi to wszystko spokoju i kupiłam test,znowu:) Tym razem inny,Amil o czułości 20 czyli słabszy i co?Znowu bladzioch!!!!Ciut słabszy od tamtego...Cholerka!!!
@ nie ma,bóli na @ nie ma... Piersi bolą.A nigdy nie bolą.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry