reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
szkoda, ze w Gdy :) Gda blizej :) co prawda jestem w PL 2-3 razy w roku ale zawsze cos :)
no to teraz juz na spokojnie :) kladz sie i spij :)
jutro znow jest dzien :)

sciskam Cie bardzo mocno!
 
reklama
witam .
u nas sloneczko swieci od samego rana
Iwa jeszcze spi a ja pozdejmowalam juz firanki, wstawilam je do prania i biore sie za mycie okien
 
Cześć dziewczynki :-)

jak się macie od rana? Ja dopiero wstałam, tzn obudził mnie kolega szykujący się do pracy :tak: chyba wczoraj byliśmy baaardzo zmęczeni, bo ciężko dzisiaj głowę oderwać od poduszki :-D
Tata jak się dowiedział która godzina :szok: i wyskoczył z łóżka :-D

Idziemy szykować śniadanie i znów do pracy :tak:

Życzę Wam miłego dnia, samego słońca i dobrych humorów :tak: Buziaki dla Was!!!! i oczywiście mnóstwo fluidków prosto z brzuszka ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
 
just super ze jestes w takim obrym humorze. nie przemeczaj sie , mam nadzije ze efekt koncowy remontu bedzie taki jaki sobie wymarzysz. milego dnia
 
czesc kochane!!!!!!!!!!!!!

co slychac???
ja dawno nie bylam na bb ale to kwestia nastroju. Mialam dola jak diabli bo nic nie szlo po mojej mysli . Totalnie wszystko szlo nie tak. Mam nadzieje ze teraz juz bedzie lepiej. Jestem po seri lekow zastrzykow i teraz pozostalo mi czekac 2 tygodnie na wyniki owej kuracji. Jestem znowu pelna nadziei ze sie uda i bede w tym roku miała moja fasolinke!!!!!!!
 
witaj renne:-)
chyba sie nie poznalysmy.
dzis weekend to malo dziewczyn siedzi na BB
bardzo sie ciesze ze zawitalo u ciebie sloneczko i ze jest nadzieja.wierze ze kuracja ci pomoze w juz niedlugo doczekacie sie wlasnej fasoleczki. trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
witaj WIolu!!!!!!

no jakos cie nie kojarze ale swgo czasu ja bylam stalym bywalcem bb. Pózniej chyba jakos sie podlamalam i musialam dac sobie troche czasu i nabrac dystansu. Mam nadzieje naprawde ze bedzie dobrze. Sliczna ta Twoja Iwusia :)
 
reklama
a dziekuje dziekuje:-)
ja sie pojawilam w styczniu 2010roku potem w kwietniu zniknelam na pol roku i teraz od wrezsnia jestem spowrotem.
musialysmy jakos sie wyminac.
gdzie mieszkasz w Irlandii? w jakiej miejscowosci? ja mieszkalam przez 3 lata w Longfordzie to jakies 120km od Dublina
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry