reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Jestem na chwilkę. Obiad już się kończy robić, zaraz pani weterynarz będzie szczepić nasze darmozjady i piękne słoneczko w końcu przyświeca :-D

Balbinka -z racji braku kandydatów -wychodzisz na prowadzenie :-D)))))
A widzisz, mi się przypomniało, mogłabyś w wolnej chwili podać mi przepis na tą domową nutellę ? :blink: Bardzo proszę... bo powoli bankrutuję....:))))))))))

ha ha :-D a co jest do wygrania??? Ja sobie życzę test z II ;-)

nie ważne jak wygląda, dostałam już odpowiedź na mojego maila i cytuję:
"

Wszystkie wyniki są prawidłowe :-)
R. Gizler"
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

A przepis na krem orzechowo czekoladowy proszę bardzo Krem z orzechów laskowych i czekolady
To nie smakuje identycznie jak nutella, u mnie wyszedł bardziej orzechowy, ale dodałam odrobinę więcej orzechów i robiłam 2/3 mlecznej czekolady na 1/3 gorzkiej. Gorzką dodałam tylko dlatego, żeby lepszego koloru kremik nabrał ;-) ja zrobiłam z podwójnej porcji i już prawie nic nie zostało :tak:

Zmykam, nie wiem kiedy się pojawię, bo czeka nas pracowity weekend, ale postaram się kukac tu do Was :-)
 
hej. mysle sobie zajrze bede mial co poczytac a tu raptem 4 posty od tego co ostatnio przeczytalam- wstyd.
ja mam dzis urwanie glowy, mala ciagle placze, nic nie da sie zrobic, ciagle na rekach....ja chce do lozka
 
hej agapa:-)jak sie czujesz?
co do sprzatania to juz moge jechac do ciebie, my bedziemy sprzatac a Iwonka bedzie sie z Majeczka bawic.
o moze ty wiesz co zrobic. iwonie pekl zabek, jedynka , wczoraj delikatnie a dzis juz mocniej, powinnam isc z nia do dentysty. zrobi cos z zebem u takiego malego dziecka?

Kochana czuję się wyśmienicie:-) Dziś tylko mnie coś dopadło i było mi strasznie zimno i jakaś taka nie do życia byłam ale już przeszło:-D i jest ok
 
no produkcja dzsiaj slaba jak nigdy. na weekend nie licze :) ale od poniedzialku wszystkie na posterunek! :)
ja teraz pisze kolejne artykuly na moja strone :)
 
Cześć dziewczyny! :-)

wróciliśmy z tatą niedawno, oglądałam dziś wykładzinę, potem kupiliśmy farby, poszliśmy do mieszkania, prace w toku...:szok: od 18 z hakiem, do 21 byliśmy w Obi i Ikei na zakupach... a teraz ledwo dycham, ale jestem zadowolona, bo mam już rozplanowane ustawienie, oglądałam jeszcze łóżko i szafę, bo tego mi brak... :tak: doczytałam Was, ale cosik kobietki mało naskrobałyście, chociaż i tak jest lepiej niż w ostatnich dniach :tak::-D

Pan Gin który zawładną moim sercem przez swoją elokwencje to.... Ginekolog Piotr Chmielewski - Gdynia, GinWeb

zgłaszam go do konkursu, to on przedstawił mnie Kosmonaucie :-D:-D:-D
 
hej just! :)

ciesze sie, ze z mieszkaniem coraz lepiej! nie lataj tylko za duzo na to 3 pietro kochana! oszczedzaj sie.
No i nie wiem czy mi odpowiedzialas i mi ucieklo czy Tobie ucieklo pytanie - to mieszkanie to jest w Gdyni czy Gdansku?
 
reklama
Poczku odpowiedziałam :tak: w Gdy, a ja sobie nadzorowałam dzisiaj pracę :-D tylko zadbałam o żołądek ojca i spełniłam zachciankę kebabową, miał z dostawą na miejsce :-D ale padam już na twarz, chyba trochę za dużo...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry