reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ale na co to jest?

to jest zastrzyk antykoncepcyjny dzialajacy 3 miesiace.
Ja go wzielam po urodzeniu Amelki wiec 4 lata temu i wtedy sie zaczely cyrki. totalne rozregulowanie wszystkiego. Ani miesiaczki, przytylam 20 kilo do tego trzustka przestala dzialac i cukrzyca sie przypałętała a jak przestal dzialac juz zastrzyk to totalnie wstrzymana owulacja. Masakra!!!!!!

Ale teraz trafilam do dobrego ginekologa. Najpierw podreperowala mnie lakami na cukrzyce dzieki ktorym juz schudlam 7 kg pózniej ustawila mnie lekami do miesiaczki nastepnie clo i we wtorek pregnyl. Nastepne dni to duzo przytulanek i teraz czekam na efekt.
 
reklama
Hej Kobitki, hej Renna:-)
Świeża krew przyszła;-)

U mnie nadal brzuch boli, @ nie ma...
Zobaczymy jutro:sorry2:
 
wpadlam i ja do was :))



witam .
u nas sloneczko swieci od samego rana
Iwa jeszcze spi a ja pozdejmowalam juz firanki, wstawilam je do prania i biore sie za mycie okien

wow niezlego kopa masz od rana :) firanki ?? niezle , az mi wstyd za siebie jak Pok :))

Cześć dziewczynki :-)

jak się macie od rana? Ja dopiero wstałam, tzn obudził mnie kolega szykujący się do pracy :tak: chyba wczoraj byliśmy baaardzo zmęczeni, bo ciężko dzisiaj głowę oderwać od poduszki :-D
Tata jak się dowiedział która godzina :szok: i wyskoczył z łóżka :-D

Idziemy szykować śniadanie i znów do pracy :tak:

Życzę Wam miłego dnia, samego słońca i dobrych humorów :tak: Buziaki dla Was!!!! i oczywiście mnóstwo fluidków prosto z brzuszka ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

hej Just :)
milej pracki :) uwazaj na siebie no i ciesze sie jak widze ciebie w dobrym humorku :))


czesc kochane!!!!!!!!!!!!!

co slychac???
ja dawno nie bylam na bb ale to kwestia nastroju. Mialam dola jak diabli bo nic nie szlo po mojej mysli . Totalnie wszystko szlo nie tak. Mam nadzieje ze teraz juz bedzie lepiej. Jestem po seri lekow zastrzykow i teraz pozostalo mi czekac 2 tygodnie na wyniki owej kuracji. Jestem znowu pelna nadziei ze sie uda i bede w tym roku miała moja fasolinke!!!!!!!

hej :)
my sie napewno nie znamy , ale zawsze mozna nadrobic :)
trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& w takim razie za was !! :))

Hej kobietki:)
Zajrzałam na chwilkę do Was z pola bitwy...
Wszystko się pogmatwało i skomplikowało,przestaję sobie radzić ze sobą,sytuacją i dzieciakami...o mężu nie wspomnę.
Jestem strasznie zagmatwana.
Wczoraj wieczorem byłam na krótkim,babskim wieczorze ze znajomą ale nawet to nie pomogło.
Dzisiaj 27dc,zero @,zero owulki.Staranek też zero więc na fasolkę nie mam co liczyć i teraz w sumie tylko czekam na @,żeby zacząć brać tabletki anty.

kurcze Oliwka jakos sie pouklada !!!
nam tez sie zawalilo troche i to akurat teraz kiedy powinnam miec spokoj :(
ale co zrobic takie zycie
trzeba isc do przodu
poplakac , powsciekac sie , a pozniej otrzepac i walczyc dalej :)
bedzie dobrze !!!

oliwka - nie wiem co Ci powiedziec.

just - coz to za cudowny usmiech dzisiaj! Uwazaj na siebie laseczka! :-) a w sprawie Trojmiasta sie zmejlujemy :)

wiola, sergi - kurka jakie poranne z was istotki, juz sprzataja. Ja do 2 w nocy robilam moja stronke :) to teraz pospalam do 10 i az mi glupio jak na was patrze. :zawstydzona/y:

a teraz jeszcze musze z pupa na poduchach polezec :-) owulka mnie zaskoczyla, myslalam, ze mamy caly weekend na przyjemnosci a tu choleryca jedna wczoraj tets owu pozytywny, wieczorem bol owulacyjny, dzis rano tempka w gore i po frytkach. Dobrze, ze wczoraj postanowilismy potrenowac przed weekendem :-D dzis rano poprawilismy i znow to samo: nadzieje, zludzenia, czekanie i na koniec małpa :-D juz sie przyzwyczailam :) no to nic. leze jeszcze troche :)


renna - ja Cie kojarze troche :) ale dopiero od polowy grudnia jestem na bb regularnie. wczesniej tez mialam jakis epizod ale raczej krotki. :) ciesze sie, ze lepiej u Ciebie i trzymam kciukasy!

no to moze jeszce dzisiaj na wieczor poprawcie ?? :)
ja mocno trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :))
w koncu musi sie udac i juz !! :))


sergeevna powiem ci ze ja to z soba mialam problemy. po urodzeniu amelki dostalamzastrzyk depo proewera ktory tam mi rozpierdzielil organizm ze dopiero teraz mam nadzieje sie wszystko unormuje.
Brak @ brak owulki i tak przeszlo 1,5 roku a dopiero teraz dowiedzialam sie ze trak naprawde nie 1,5 roku tylko od czasu tego z******go zastrzyku. Teraz moj J nawet powiedzial ze mam sobie dac spokoj i bedziemy oboje na spokojnie radzic sobie z tym.
Nie jest to latwe

oj te zastrzyki to wogole powinni wycofac :/ juz tyle zlego o nich slyszalam , ze szok :((
widze tobie niezle dal popalic ... ale najwazniejsze , ze wszystko wraca do normy :) teraz bedzie juz tylko dobrze :))

Cześć :D
Małpol się skończył :D:D:D ale z działaniami już nie zdążymy bo Ł. 29 wyjeżdża :(( ale... 16 maja jadę do Gdańska do Invicty i porozmawiam z moim endokrynologiem co nam radzi, czy dalej próbować naturalnie, czy może lepiej sobie pomóc. Później to skonsultuję z moim ginem. A w czerwcu Ł. po mnie przyjedzie i jedziemy razem do tych głupich Niemiec. Może taka przerwa 2 miesięczna dobrze nam zrobi??

a moze nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo ?? :))
jakis tam na gorze plan jest ... moze tak musialo byc ?? wy zlapiecie oddech , a pozniej stresknieni splodzicie sliczna fasolke !!!


przesylam cala mase ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Hej Kobitki, hej Renna:-)
Świeża krew przyszła;-)

U mnie nadal brzuch boli, @ nie ma...
Zobaczymy jutro:sorry2:

no to trzymamy dalej &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
sergi - a z czego wynika tygodniowa rozbieznosc Twoich suwaczkow? one przeciez licza od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki - czy nie? bo zglupialam troche :)
 
Pok moje suwaczki tam gdzie mozna zobaczyc dzidzie dzialaja dobrze , ale ten zwykly to sobie robi co chce :/ najczesciej jest tyg. do przodu
teraz chyba dziala dobrze o dziwo hhee

moze u Serge jest podobnie ??
 
a w oba wpisalas te same dane? to wlasciwie po co dwa suwaczki? mozna samemu na palcach obliczyc ktory to tc i wybrac ten suwak, ktory dobrze pokazuje. czy ja cos krece?
 
Pok samej liczyc to nie bede , bo sie pogubie hehe
a suwaczki zalozylam i ten co szwankuje wsumie powinnam wywalic , ale jakos nie moge :/ mam jakas blokade i juz .. wiem dziwna jestem hehe
 
reklama
Brzuch boli, ale to już wiecie...piersi bolą, ale to już też wiecie:-)
Jutro oczywiście napiszę, ale pewnie ok 12stej, czy test coś pokazał.
Dzięki za &&&&&&&
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry