reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam ponownie,znowu z łóżka.Miałam iść na spacer ale zasnęłam.
Śniło mi się,że w laboratorium nie mieli wystarczająco krwi na betę i zamiast mi powiedzieć to po prostu wpisali,że nie ma ciąży a ja w niej byłam:)
Aż mnie obudził dźwięk bajki,normalnie mała ogląda Disney PlayHouse....leci Agent Oso,z tym,że w jakimś dziwnym języku,jakby bułgarski,węgierski?Chyba mają problemy techniczne....
Wracam do tematu,tak więc obudziły mnie te dziwne dźwięki i głupia poszłam na pół śpiąca robić testa,przez ten sen się łudziłam.No i oczywiście -(minus) wyszedł:(((
 
reklama
jestem i ja :)
u nas pogoda masakra tak wieje wiec nici z wyjscia :/ no nic soba sie zajme :)


To ja 3 :)
chciałam tylko powiedzieć, że @ brak. Miałam za to śliczny sen, że urodziłam dziecko, które leżało w pięknej kołysce...:-D

moze przepowiadajacy :) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

hej kobitki mam pytanie czy mogę ufarbować włosy teraz ..............

mozesz :)
a jak bardzo sie boisz kup farbe bez amoniaku :)
 
lazurowe wiesz co u nas bylo troszke inaczej bo ja mialam ciaze pozamaciczna i mialam usuwana laparoskopowo razem z jednym jajowodem. Na poczatku lekarz kazal nam czekac 3 miesiace ale na wizycie kontrolnej w styczniu dal nam juz zielone swiatlo bo wszystko juz dzialalo tak jak powinno. Takze kochana ja trzymam za Ciebie &&&&&&&& mocno, wiekszosc z nas jest po jakis przejsciach ale trzeba isc do przodu i wierzyc bo bedzie dobrze :-)
 
oliwka witaj :) Nie martw sie kochana. Na pewno sie uda. Skoro mialas taki sen to nie moze byc inaczej :)
gosiane ja mam nadzieje, ze w czerwcu bede znow mama i tego planu sie trzymam :) Nie odpuszcze!!!
 
SERGII- a we wczesniejszych cyklach kiedy robiłaś testy owu??od ktorego dnia cyklu??ja mając cykle 27 dniowe robiłam od 9 d.c. według zaleceń z ulotki:)
GOSIANE- wspolczuje leżenia-jest naprawde pieknie-moje bąki z Tomem byli ponad 2 godziny ,teraz zjedliśmy obiad ,zaraz kawa..dzieci ogladaja książkę o ...ciąży-tak są małe dzidziusie a Oni bardzo chcą dzidzie ....ach..

POK- no to życze ,zeby sie wszystko tak ułożylo zeby bylo si-a może Ona ma poczatki depresji ,ze tak sie pogorszyło....
a moze przesilenie wiosenne..

ASIONEK- cześć mamuśka:)

info od MADE: napisałam Jej ,ze Ją wspieracie i pozdrawiacie i życzycie zdrówka i napisała:
USCISKAJ ODE MNIE KAŻDĄ z osobna.ja już po badaniach czekam tylko na konsultację.slonko świeci cudnie a ja w tym lóżku szpitalnym i płakać mi sie chce..podziekuj dziewczynom,ściskam..

i po chwili drugi sms

okazało sie ,ze to zapalenie żył głębokich...tydzień bezwzględnego leżenia i szpital...ech....:(

przykro ,ze Ją na tyle czasu zatrzymali , w domku mały synek..pewnie Jej ciężko....


PALEMKA- Ty pewnie na wizycie &&&&&&&&&&&&&&&&&& kochana i czekam na info :))

RURKA- jak tam u fryzjera???
 
Cześć wszystkim i dzień doberek! :-):-)

Właśnie mieliśmy u siebie ludzi zainteresowanych naszym mieszkankiem, więc teraz czekamy, czy będzie oferta!!! :-):-) Ale padnięta jestem po całym tym sprzątaniu... :oo:

Lil - jak tam Twoje samopoczucie? Mam nadzieję, ze wsio OK!

Lazurowe - hej kochana! Mam nadzieję, że już Ci troszkę lepiej! Tulę mocno!!!

Gosia - mam nadzieję, ze leżenie tylko na dobre Ci wyjdzie - wiesz, wszystko dla maluszka... ;-)

Mama - hej kochana! Widzę, ze dzionek ładnie u Ciebie zaczęty! :-) Dzięki za wieści od Mademoiselle!!! Mam nadzieję, ze wszystko z nią będzie dobrze!

Oliwka - przykro mi, że minus! Ale nie martw się jeszcze!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
MARY- cześć słodziaku mój :)) &&&&&&&&&&&& za ofertę :)
no u nas dziś intensywnie :) jeszcze mi kumpela dzwoniła ,ze na woskowanie chce wlecieć i na henne bo we wtorek leci do Egiptu wiec jeszcze mnie robota czeka o 16.00 :)

ale taraz kaaawka :)
 
MARY- cześć słodziaku mój :)) &&&&&&&&&&&& za ofertę :)
no u nas dziś intensywnie :) jeszcze mi kumpela dzwoniła ,ze na woskowanie chce wlecieć i na henne bo we wtorek leci do Egiptu wiec jeszcze mnie robota czeka o 16.00 :)

ale taraz kaaawka :)

Mama - ja też kawusię wciągam moją zaległą poranną, bo jak ci ludzie mieli przyjść obejrzeć mieszkanie, to nie chciałam się rozstawiać z ekspresem. Musiało być wszystko na błysk. ;-);-) A teraz już mam kawkę. :-) No, i czekamy... Może tym razem nam się sfuksi... :happy: A Ty, kochana, robisz takie kosmetyczne rzeczy? Kurczę, zazdroszczę! :-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry