reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mamitka całą drogę powrotną przepłakałam. Zupełnie się nie zrozumiałyśmy z ta durną babą, pokazałam zdjęcie, wytłumaczyłam, a ona mi zrobiła takie krótkie :((:)sad:
 
reklama
MARY- robię bo ja kosmetyczka( i socjolog kultury:) )

Mama - ale sama sobie możesz np. hennę zrobić? :-) Głupie pytanie, ale ja tyle razy sobie próbowałam zrobić i zawsze lipa. No, ale ze mnie żadna profesjonalistka! Jedyne co mi wychodzi z takich rzeczy, to woskowanie nóg plastrami. :-D:-D

Rurko - chodzi o tą fryzurkę? Nie płacz, kochana! Może jak ułożysz po swojemu, to będzie lepiej? Albo może Ci jakiś inny fryzjer poprawi?
 
MARY- tak ,henne sobie zrobie,ale brwi,nie rzęs ;)

RURKA- no żesz #$%^&*()(*&^%$#$%^&*()(*&^%$#@$%^&*(*&^%$
szlag by to -nie ma jak pojsc do fryzjera i wyjść niezadowolonym;(( wspolczuję kochana...ale jest bardzo zle czy po porostu nie ta fryzura??

SERGII- pytałam we wczesniejszym poście -doczytałaś ??jesteś ???
 
Chyba zaraz się do miasta wybiorę trochę kasy puścić. ;-) Miłego dzionka wszystkim!
 
Mamuś bardzo źle nie, ale za krótko mi :( umyłam głowę i ułożę po swojemu. Siedzę i ryczę, że nic się nie układa jak powinno :(
 
MARY- no to owocnego przepuszczania :))

RURKA- jutro bedzie lepiej...prześpisz sie z tym i przyzwyczaisz...bo jakie masz wyjscie..jak już są krótkie to nic nie zrobisz-spróbuj jakies rozwiązanie znaleść...a Ty chciałaś tak jak ostatnio fotkę wstawiałaś??
 
mary dzieki kochana, u mnie lepiej. Staram sie czyms zajmowac, zeby nie miec chwili na zbyt glebokie myslenie, bo to automatycznie doprowadza mnie do placzu... A jak u Ciebie?
Rurka moze nie bedzie tak zle. Ja zawsze jak ide do fryzjera to nie po mojemu mi zrobi, a potem w domku szybki prysznic i sama ukladam sobie wloski i od razu lepiej. Sprobuj tak zrobic. Bedzie dobrze ;)
 
Mamuś właśnie ta, tylko fryza mi krótszą zrobiła. Ale przeżyję, wyjścia nie ma.

Lazurowe spróbuję :) Jak się czujesz Kochana? Wiem, że psychicznie dupa, bo sama to przechodziłam, ale jak fizycznie?
 
Mama różnie robiłam, nigdy mi nie wyszły jeszcze.... A cykle mam teraz 31, 34, 40 dni więc nie wiem, kiedy zacząć.... :dry:
Zmykam na zakupy.... Pa.
 
reklama
Sergii- mysle ,ze kup 2 opakowania tak jak Made i poprostu zacznij od 14d.c. i przez 10 dni to powinny Ci pokazać w tym czasie :))


ja zmykam na dziś -papa :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry