reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Lazurowe-te tabletki Reenie też są bezpieczne;)
aha i uważaj co jesz- ja mam zgagę po ostrych i kwaśnych rzeczach;), po prostu ograniczaj niektóre rzeczy, ja bym chciała mieć zgagę po słodyczach-może przestałabym się tak opychać;)
 
reklama
gosiane dziex ;-) Nom, mnie taka okropna dopadla, ze spac nie moglam. Chyba ze 3 jogurty zjadlam naraz :sorry: Nie wiedzialam co moze mi pomoc. Teraz to tak delikatnie ja czuje, ale mysle, ze na noc znow wroci :-( szlag...
paulina nie wiem tylko czy takie tabletki sa tu u mnie w aptece. Hmm, musze oblookac ;-)
 
Agapa sorki , ze wczoraj tak zniklam , ale mam jakies problemy z kompem :wściekła/y:
co do tempki to ma byc wyzsza :) trzeba mierzyc rano o stalej porze , bez wstawania z lozka , po min. 3h ciaglego snu .... najwiecej powie tempka mierzona juz jakis czas , czyli kilka cykli
taka mierzona z doskoku to moze byc niemiarodajna
ale mozesz sprobowac pomierzyc sobie i zobaczsz co i jak :)


Jos super !!! gratuluje i dobra decyzja :) ty troszke odsapniesz a Poldus bedzie mial dobra zabawe z dzieciaczkami :)
Wiem bo zdążyłaś mi napisać że coś ci komp nawala
 
Lazurowe- ja te tabl. znalazłam sama w UK jak nie dawałam rady ze zgagą normalnymi metodami, także podejrzewam że u ciebie też będą, są też o smaku miętowym ale mnie odrzuca od mięty;)
 
jestem znowu-wcinam obiad..

JOS- tak robiłam dziś test i I krecha...

GOSIANE- miałam jutro testować ,ale jak przeczytałam objawy Wioli a mam takie same to sie skusiłam...no i I krecha a termin ostateczny @ na czwartek wiec gdybym była to test by wykazał...

ROXYEWA- my sie staramy 13 miesiecy wiec dla mnie starania to .....jak pomyśle o sexie to uciekam gdzie pieprz rośnie....przykre ,ale mam już dość poprostu...

Moze powinniscie troche odpuscic bo widze ze u was to chyba sie stal sie jakis przymus...?
 
mama troche sie zdolowalam... w sumie masz racje... niepotrzebnie sie ludzilam ze mimo ze wczoraj wyszla jedna to w czwartek wyjda dwie....:-(.
ide robic obiad.
agapa zmienilam termin
 
ROXIEWA- po takim czasie tak sie porobiło..

WIOLUŚ- ja trzymam &&&&&&&&& za Ciebie ,może Tobie sie udało...ja mam czasem cykle 25dniowe dlatego jak zatestowałam dziś a mam dziś 26d.c. to już by test wyszedł...dlatego ja wiem ,ze u mnie lipa...


pomyłam okna,poprzestawiałam kwiaty..słonko nadal świeci-idziemy z Dominikiem po Zuze-bedzie godzina spacerku.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry