reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witaj Jos, pieknie, ze Poldus bedzie mial miejsce w "przechowalni" ;-) A u mnie, no coz odliczam dni do wizyty w klinice ;-) Bez zmian.
 
reklama
No pewnie ja uwazam ze dla dziecka przedszkole to super sprawa bo ma kontakt z innymi dziecmi. Ogolnie relacje spoleczne sie tez ksztaltuja no i dla mamy to niezle odciazenie na pewno.
 
hmm Jos- dużo zależy od układów i ilości maluchów-właśnie się kontaktuje z przedszkolem-z tego co wyłapałam w tamtym roku to kryteriami były:oboje rodzice pracujący lub samotny rodzic, wysokość dochodów. a do prywatnego jak zapłacisz to zawsze dziecko się dostanie;), wpisowe ok 700zł, a potem mies. ok 450zł.
Gosiane-pizza mniam,mniam i znów mam ochotę;)
 
Witam Dziewczynki!
Sa moze jakies nowe zafasaolkowane mamusie?Ja dopieor ogarnelam do i zorbilam obiad.Wczoraj kupilam gotowa salatke i zatrucie gotowe pol nocy przesiedzialam w ubikacji:( masakra totalna :(
U mnie dzisiaj 8dc a testow dalej nie ma mimo ze dzisiaj powinny juz przyjsc :/ ....
 
roxyewa na razie nie ma nowych fasolek, sa tylko podejrzenia wiec cierpliwie czekamy na testowanie dziewczyn i trzymamy &&&&&&&&&&.
 
Witam Dziewczynki!
Sa moze jakies nowe zafasaolkowane mamusie?Ja dopieor ogarnelam do i zorbilam obiad.Wczoraj kupilam gotowa salatke i zatrucie gotowe pol nocy przesiedzialam w ubikacji:( masakra totalna :(
U mnie dzisiaj 8dc a testow dalej nie ma mimo ze dzisiaj powinny juz przyjsc :/ ....

wspolczuje zatrucia :(


Jos no , ale najwazniejsze , ze sie teraz dostal :) szybko zleci i Poldus bedzie ganial do zlobka :)
fajnie
 
roxyewa na razie nie ma nowych fasolek, sa tylko podejrzenia wiec cierpliwie czekamy na testowanie dziewczyn i trzymamy &&&&&&&&&&.

Mam nadzieje ze szybko zafasolkujemy i udostepnimy ten watek komu innemu;)

Asionek no troszke wymeczylo ale juz jest epiej.Mam nauczke ne kupowac gotowcow :(
 
cześć babki,biore sie za obiad ,ale napisze Wam ,ze PSZCZÓŁKA dziękuje za wczorajsze życzenia zdrowia dla Małej,Natalka już lepiej z tym uchem ,ale Pszczólka nadal na zwolnieniu a w domu nie ma dostepu do kompa wiec jej nie ma na bb-wszystkie ściska i pozdrawia :)))

nasza MAGGY ktora wczoraj wleciała z ~~~~~~~~~~~~~juz dziś jest w szpitalu i jutro cesarka:)))


u mnie narazie @ nie ma ,ale jutro albo w czwartek to juz na bank bedzie...

przeczytałam objawy Wioli i mam takie same i zrobiłam testa dziś po 9.00 ale wiadomo co............
 
mama : dziesz masz date @ czy kiedy ? robilas test ciaziwy i wyszedl negatywny, tak? nie kumam!
 
reklama
jos z tego co pamietam to mama miala jutro testowac, moze dzis jeszcze za wczesnie... kurcze trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry