reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej Wiolka! Ja trochę sprzątam, Maciuś u babci, bo ja zaraz idę na spotkanie MAMA W MIEŚCIE GOTUJE - może się czegoś nauczę hehe :))) Ale generalnie to mi się nic nie chce, chciałabym tylko leżeć i tv oglądać - a więc mało ambitnie :))) A Ty co porabiasz?
 
reklama
Lil ogolnie mam strasznego lenia i nic mi sie niechce... Nawet przed tv lezec.o ...to jak sie czegos nauczysz to dawaj nam wtedy przepisy
 
lil wiola - czesc skarby moje :) buziaki dla Iwy i Maciusia od e - cioci :-D
Wiecie co robie bułeczki drozdzowe z jagodami ( depresja kury domowej ) :-D i nie wiecie moze czy moge je dac do piekarnika na foli aluminiowej, bo powinnam na papierze do pieczenia, ale nie mam ?:baffled:
Aha brzuch przestał po ziółkach bolec na dwa dni, dzis juz nic nie pomaga, do tego mam mega zgage z bólem brzucha dosłownie po wszystkim, ale pier ..... to , bo jutro ide do lekarza, to cos mi da ... ?Boje sie , zeby to cos powaznego nie było, to juz trwa dwa tygodnie :)

lazurowe - nie denerwuj się, bo teraz to mi sie przykro zrobiło :zawstydzona/y: kurde, poprostu napisałaś, to co myslisz, ja napisałam to co czuje ... no i nie ma sie co gniewać :-D
 
Oki Wiolka - dam przepis jak będzie na tyle proste, że zapamiętam. Dla mnie najlepsze są potrawy, które mają co najwyżej 3 składniki i wszystko razem się wrzuca i miesza :) No widzisz coś z tym leniem jest.....Ja chciałam teraz serial na kompie oglądać, ale zasiedziałam się na BB i na allegro i zaraz muszę iść. No nic może wieczorkiem coś obejrzę, jak nie padnę najpierw. Jakbym zniknęła to buziaczki.

Palemko moim zdaniem możesz na folii - ja często robię grzanki na folii, bo mam fatalne blaszki. A z tym brzuchem kurka mam nadzieję, że nie wrzody jakieś???? Zbadaj to koniecznie - niech Cię nie olewają tylko jakieś usg dadzą czy coś.
 
hej dziewczyny jestem na chwilke
beta mniej niz 1 :( ciazy nie ma okresu nie ma uplakalam sie jak nie wiem
wolalabym chociaz dostac okres w terminie a tak nie wiem co sie dzieje :(
 
lil fajnie brzmia takie spotkania :-) napisz jakies smakowite przepisy jak beda.

lazurowe na pewno masz racje bo psychika ma wielka sile.Wiem cos o tym bo jestem fizjoterapeuta i widze to w pracy. Tylko tak jak dziewczyny o tym pisaly, czasem nie da sie tak odpuscic. To tak jak ktos mowi "nie mysl o zielonym" i mozg automatycznie skupia sie na zielonym:-D Nie ma sie o co obrazac i klocic bo taka natura nasza :D Ale wierzyc trzeba i mozna trzytmac &&&&&&& :-) wiec &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& dla kochanych staraczek.

palemko hmm nie wiem jak z ta folia ale chyba mozna polozyc. Ja bym ewentualnie maka sypnela na folie zanim buleczki polozysz.

Ja sie objadlam okropnie salatkami bo mama mi podrzucila, az sie ruszyc nie moge! Chociaz lepiej tym niz pizza co chodzi za mna ostatnio :-D:-D

Ojej gumisia przykro mi... :-( to teraz zycze ci zeby chociaz ta @ przyszla co by sie jakies staranka mogly znowu zaczac. Trzymaj sie.
 
Ostatnia edycja:
CZESC PALEMKO... AZ MI SIE MILO ZROBILO JAK SIE TAK PIEKNIE PRZYWITALAS...co do pieczenia na foli to nie mam pojecia ja jestem noga z pieczenia...dobzrze ze w koncu masz ta wizyte u lekarza bo cholercia ile sie mozna meczyc... mama nadzieje ze da cos co pomoze i powie ze to nic powaznego
lil to wiedze ze lubisz gotowac takie same potrawy jak ja... ja jak ma za duzo skladnikow to zawsze cos poplacze:-)baw sie dobrze na tym gotowanie:-*
gumisi tak mi strasznie przykro... tule skarbie
 
Hej Wiolka! Ja trochę sprzątam, Maciuś u babci, bo ja zaraz idę na spotkanie MAMA W MIEŚCIE GOTUJE - może się czegoś nauczę hehe :))) Ale generalnie to mi się nic nie chce, chciałabym tylko leżeć i tv oglądać - a więc mało ambitnie :))) A Ty co porabiasz?
Bierz kartkę i długopis i do dzieła, czekamy na przepisy :-D,

hej dziewczyny jestem na chwilke
beta mniej niz 1 :( ciazy nie ma okresu nie ma uplakalam sie jak nie wiem
wolalabym chociaz dostac okres w terminie a tak nie wiem co sie dzieje :(

Tak mi przykro, ale kurcze to co jest grane. A zawsze miałaś tak regularnie co do dnia? Przytul się do mnie...
 
reklama
zawsze dlatego tak sie martwie, i najgorsze sa te objawy te bole brzucha:(
zaraz sie okaze ze mam problemy z hormonami ze wszystkim i juz widze te miesiace leczenia :( na sama mysl o oddalajacym sie macierzynstwie lzy mi plyna, cos paskudnego:( nie wiedzialam ze az tak to przezyje, wyje jak po poronieniu, bo tak bardzo sie juz nastawilam:( no nic nie zasmucam was, ide sobie poplakac w zaciszu
trzymam za was kciuki
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry