reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
cześć babki,biore sie za obiad ,ale napisze Wam ,ze PSZCZÓŁKA dziękuje za wczorajsze życzenia zdrowia dla Małej,Natalka już lepiej z tym uchem ,ale Pszczólka nadal na zwolnieniu a w domu nie ma dostepu do kompa wiec jej nie ma na bb-wszystkie ściska i pozdrawia :)))

nasza MAGGY ktora wczoraj wleciała z ~~~~~~~~~~~~~juz dziś jest w szpitalu i jutro cesarka:)))


u mnie narazie @ nie ma ,ale jutro albo w czwartek to juz na bank bedzie...

przeczytałam objawy Wioli i mam takie same i zrobiłam testa dziś po 9.00 ale wiadomo co............

Mama a dlugo sie juz staracie o dziecko?
Wiesz stranka sa przyjemne tylko domyslam sie ze momentami szlak czlowieka trafia jak czujesz ze ciaza a wychodzi co innego...Mam podobnie hehe:)
 
reklama
jestem znowu-wcinam obiad..

JOS- tak robiłam dziś test i I krecha...

GOSIANE- miałam jutro testować ,ale jak przeczytałam objawy Wioli a mam takie same to sie skusiłam...no i I krecha a termin ostateczny @ na czwartek wiec gdybym była to test by wykazał...

ROXYEWA- my sie staramy 13 miesiecy wiec dla mnie starania to .....jak pomyśle o sexie to uciekam gdzie pieprz rośnie....przykre ,ale mam już dość poprostu...
 
Czesc Mamuski! :)

Mamitka jak @ nie przylezie w czwartek to sprobuj jeszcze raz zatestowac. Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&

Mnie w nocy dopadla zgaga:szok: Normalnie nie wiedzialam co mam ze soba zrobic. Nie wiem jak moge sobie z nia radzic... :(
 
Lazurowe-pij mleko, najlepiej zimne, ja w ciąży z Danielkiem ssałam tabletki Reenie owocowe-są bezpieczne w ciąży do 16 tabl. dziennie;), ja rzadko stosowałam, w sumie zjadłam tylko jedno opak., teraz na razie jak mam zgagę to popijam mleczko
 
mama : :(((((((((((((((((((
mam nadzieje ze bedzie niespodzianka mimo braku objawow :)
&&&&&&&&&&&&&
 
paulina dzieki za rade! Ja tez nigdy wczesniej nie mialam zgagi, ale znam objawy, wiec wiem ze to bylo to :dry: A z mleczkiem na pewno sprobuje jakby znow mnie to ohydztwo dopadlo ;-)
 
Czesc lazurowe jak lubisz migdaly to one tez pomagaja na zgage. Trzeba je tylko dosc dlugo zuc. Ale widze ze juz ci lepiej, ja tez mialam w zeszlym tyg zgage taka okropna przez 2-3 dni fuj.
 
reklama
JOS- ja właśnie objawy mam takie jak Wiola...tyle,,ze i u mnie i u Wioli I krecha wiec to raczej nie na fasole...

u nas mega słonko wiec pomyje okna na dole a za 1,5 godzinki idziemy z Domisiem po Zuze..
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry