reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Moja matka mi dała cynk że w tym roku zapisy do przedszkola już się zaczęły zamiast w kwietniu :dry: Chcąc uspokoić męża że nie teraz a 14 marca rusza dla pierwszorazowych stwierdziłam ze moja matka jest pierd... - nie chciał się z tym zgodzić - zmienił zdanie 40 sek później jak moja matka znowu do niego zadzwoniła że jest zimno i zebysmy nie wychodzili z małą na spacer - nie wiem jak u was ale u mnie cudne słonko i tylko -2 na słupku :-p
 
reklama
hej :)

Hehe Paulinka! Lubię takie podejście! Nasza Mama też mi tak pisała ;) Ale są wątki, gdzie dziewczyny piszą, że tego nie wolno, tamtego nie wolno - ja zaraz biorę takie rzeczy do siebie. Strach się bać - bo jak przeżyć ciążę o chlebie i wodzie???? Ale póki co idę na kolejną zieloną herbatkę, bo mi od niej ból głowy przechodzi.

Hej Ewula! Super, że możesz pracować w domku! WOW!!!!!!!!!!! A nasze chłopaki słodziaki - owszem - ale dla mnie każdy kto mnie budzi w nocy to raczej CZARRRRRRRNY CHARRRRRRRRRAKTERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!
g025.gif

ja juz kilka razy na pazdziernikowkach pisalam , ze wolno zielona herbate ;) moze nie doczytalas
pisalam jakie ziolowe mozna pic , a czego sie nie zaleca i chyba tylko jednej z korzenia mniszka nie wolno , bo ona moze dzialac poronnie
a laski same siebie nakrecaja :/ niekiedy to jak sie czyta , wynika z tego , ze nic jesc nie mozemy :) ostatnio byla dziewczyna co sie pytala o sery , jajka , wedliny :szok: no masakra , to niby co mamy jesc ?? piach z donniczek ? a nie bo tokso :-D

ewula- CZEŚC KOCHANA,U MNIE REZYGNACJA NA MAXA... samopoczucie do bani...wiem ,ze kolejny m-cą do bani-czuję sie tak normalnie ,ze to aż wkurza więc wiem,ze sie nie udało..i jak pisałam wczoraj odpuszczam starania..
będe tu do Was wlatywać raz po raz bo jesteście mi bliskie a poza tym kibicuje wszystkim które walczą by po raz pierwszy zostać mamusią!

wiola- MASA &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& dla Ciebie!!

Mama my dalej za ciebie trzymamy &&&&&&&&&&&&&& !!! i nie opuszczaj watku , bo bedzie smutno :(

lil przeznaczony jest dla dzieci od 12 do 36m-cy.
a u mnie ogolnie czuje sie ciazowo... mimo ze wczoraj sie rozpedzilam i zrobilam sikacza(I krecha)(nie bijcie )no ale w czwartek tez zrobie....
ogolnie boli mnie podbrzusze,biegam siku co chwile, mocz mi sie taki jakis ciemny zrobil, sluz mnie zalewa, cierpie na bezsennosc... i to chyba na tyle.

oooo objawy jak najbardziej na tak ;) mialam takie same :) trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&& !!!

Cześć Kobietki :-)

Widzę, że już obudzone prawie wszystkie ;-) hihi... A ja zaraz spać... :-p
Melduję, że @ dalej brak, ale co do tempki to dopiero wieczorkiem, jak się wyśpię... W nocy kilka razy bolało mnie podbrzusze jak na @, ale jakoś tak lżej no i takie "mrowienie" w podbrzuszu czułam :zawstydzona/y: Piersi dalej duże, pełne i bolące, a do tego sutki się zmieniły - są teraz ciemnoczerwone i cały czas sterczą :zawstydzona/y: Czyli coś się dzieje... No i nie daj Boże je dotknąć, bo będę gryzła z bólu... ;-) :-p

"

u ciebie tez objawy typowo ciazowe :) musi w koncu wyjsc cos na testach !! dla ciebie &&&&&&&&&&&&&&&& :)


hej kochane, powtorzylam test jedna kreska, dzisiaj albo jutro zrobie bete i sie okaze, a pozniej dzwonie do lekarza
odezwe sie jak cos bede wiedziec, sorki ze malo z wami ostatnio przebywam ale z czasem u mnie kiepsko
moc buziakow dla was

trzymam mocno kciuki !!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
lil tak wyglada skoczek... niestety Iwa sie zbuntowala i niechciala pozowac...
moze i jestem mloda ale staro sie czuje..
Fajne to jest:-D

ewula- CZEŚC KOCHANA,U MNIE REZYGNACJA NA MAXA... samopoczucie do bani...wiem ,ze kolejny m-cą do bani-czuję sie tak normalnie ,ze to aż wkurza więc wiem,ze sie nie udało..i jak pisałam wczoraj odpuszczam starania..
będe tu do Was wlatywać raz po raz bo jesteście mi bliskie a poza tym kibicuje wszystkim które walczą by po raz pierwszy zostać mamusią!

wiola- MASA &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& dla Ciebie!!

Kochana, ale nie zostawiaj nas samych. Przyjdz, wyżal sie, wypłacz,ale nie uciekaj.

Kochane ja chyba zatestuję w poniedziałek, będzie pewniejsze bo ja zawsze miałam cykle nieregularne i może być I i wtedy przez weekend będzie nerwówka.
Wiola zmień mi datę na poniedziałek.

I mam jeszce pytanko. Jak to jest z temp. Kiedy i gdzie ją trzeba mierzyć? Jeśli jestem w ciąży to powinna być teraz niższa czy wyższa? to jest mój 29dc. @ powinna być w piątek jak się coś nie poprzesuwało:nerd:

Uciekam będę później, ale już tęsknię za wami
 
hej
ja dopiero teraz jestem
kompek byl wlaczony caly ranek ale my zalatani
mialam godzinne spotkanie z dyrekotrka takiego jakby przedszkola ( tylko ze daje sie dzieci na kilka godizn w tygodniu, kiedy sie chce, potrzebuje, taka jak ja to anzywam "przechowywalania)
bylam pewna ze nie doataniemy miejsca zwlaszcza ze sie zpoznilam, rusyzl juz styczen 2011
od konca listopada tro zalatwiam i dopiero wczoraj porobilam ksero i zadzownilam do dyrki po spotkanie
no i co ?
14 marca mamy poczatek tygodniowej adaptacji (bede z malym)
a od 21.03 bedzie juz sam, bardzo sie ciesze
chcialabym go dac tak 2 razy w tyg. na 2,5-4 godizny i miec troche czasu dla siebie
a poldus zeby sie przyzwyczajam do bycia wsrod dzieci przez te 4,5 m-ca bo do wrzensia rusza przedszkole :)

asionek : hej jak sie czujesz?

mama : wracaj pliiis
gwiazdeczka hej , kupe czasu! jak sie czujesz?
 
Agapa sorki , ze wczoraj tak zniklam , ale mam jakies problemy z kompem :wściekła/y:
co do tempki to ma byc wyzsza :) trzeba mierzyc rano o stalej porze , bez wstawania z lozka , po min. 3h ciaglego snu .... najwiecej powie tempka mierzona juz jakis czas , czyli kilka cykli
taka mierzona z doskoku to moze byc niemiarodajna
ale mozesz sprobowac pomierzyc sobie i zobaczsz co i jak :)


Jos super !!! gratuluje i dobra decyzja :) ty troszke odsapniesz a Poldus bedzie mial dobra zabawe z dzieciaczkami :)
 
Jos-super taka sprawa z "przechowywaniem" , mały będzie miał okazję przyzwyczaić się do dzieci, do opieki kogoś innego nad nim, aty w końcu będziesz mieć okazję za nim zatęsknić;), ja tak mam jak daję małego do niani;)
jejku jak ja bym chciała aby mój smyk też mógł iść do przedszkola od września-tylko cały czas myślę o publicznym bo prywatne u nas to drogi interes...
 
Hej dopiero nadrobilam.

mama to odwiedzaj watek ja i tak trzymam &&&&&&&&& :-) Pisz czasem co u ciebie bo juz jestes nieodlaczna czescia watku :tak:

sergi widze ze u ciebie objawy na razie na + wiec czekam na tescik hihi
wiolka teraz sobie przypomnialam ze u mnie tez mocz zrobil sie taki jakby ciemniejszy. A ten skoczek super!
gumisia to daj znac po becie, poki @ nie ma jest nadzieja

Trzymam mocno &&&&&&&&&&& za Was! No musza byc w tym miesiacu jakies dobre wiesci przeciez ;-)

Ja to bez zielonej herbatki zyc nie umiem wiec sobie popijam ciagle a pizza to chodzi za mna od kilku dni wiec jutro chyba zamowie :-D
 
paulina : no dokladnie, ja wczesniej dawlaam go do niani, znaczy niania przychodzila do domu
ale on byl wteyd mniejszy
a teraz potrzebuje byc wsrod dzieci, zabawy no i w przechowywalni, zlobku przedszkolu = inne miejsce niz dom, inne zabawki itp
ja tez potrzebuje odpoczynku bo od przeprowadzki tj. listopada nie mam niani i cale dnie z nim spedzam
nawet zeby kupic sobie ciuch to problem bo on juz nie jest w wieku zeby spac w wozku czy grzecznie czekac 30min w przymierzalni czy/i kasie...
takze odliczam te 3 tyg i jestem bardziej niz BARDZO niecierpliwa :)

a co do przedszkola, u nas f-cjonuje ono jako szkola wie miejsce jets dla kazdego
nie musisz dawac dziecka do szkoly od 3 lat ale jets to wskazywane
takz eod przyszlego wrzesnia maly bedzie chodzil 4 razy w tyg do przedszkola, na poczatku tylko do poludnia a jesli nie ebdzie juz spal w dzien, czy bedzie mu sie podobalo wsrod dzieci to moze nawet dam go 2 dni pelne, do 16h30 :) a ja sie zajme drugim ;)

asionek : nawte nie wiesz jak sie ciesze i zaluje ze nie zalatwilam tego wczesniej, tak zeby chodizl juz od polowy stycznia :) ale dobre i od polowy marca
czynne do 12 lipca, pozniej wyjedziemy od razu na wakacje i git
wrzesien przyjdzie szybko ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
paulina : pewnie ze walcz
a co jest kryterium przyjecia? kto ma pierszenstwo ?????
jak to wyglada w publicznym i w prywatnym ????
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry