reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Cześć dziewczynki.
Gumisia mam nadzieję że będzie wszystko ok. Ja też miałam bledziutką kreseczkę a potem (w koszu) nabrała mocy:-D

Moja Pszczółka dziś znowu gorączkuje i nie chce nic jeść ani pić, tylko cyca chętnie ciągnie, a już w sumie nie ciągnęła tylko sporadycznie. Martwię się o nią.
Ja nawet nie myślę o testowaniu. Za dużo w tym tygodniu wrażeń dlatego jak się uspokoi to pewnie mnie nerwy wezmą.
 
reklama
hmm niom mam nadzieje ze wszystko bedzie ok, na bete skocze w czwartek w piatek zadzownie do lekarza, zastanawiam sie tylko czy dzisiaj powiedziec mezowi czy dopiero jak powtorze test... obawiam ze moze to byc po mnie widac :)
 
hehe znajac mnie w ciazgu 5 minut od powrotu do domu sie zorientuje:) wiec mysle czy dzisiaj mu powiedziec czy jakos zacisnac zeby i do jutra przetrzymac ?
 
gumisia kochana moja gratulacje :***** bardzo się ciesze :))
Pszczółka dziekuję, ząbek przestał boleć
 
wisienka - gratuluje corci :)

gumisia - GRATULUJE!!!! nie rozumiem pytania o hcg. Jesli chodzi io test to najlepiej isc zrobic badanie krwi pod katem obecnosci bHCG. ale nie wiem czy o to Ci chodzilo.
do zagneizdzenia moglo dojsc pozniej, zreszta wzrost hcg u kazdej z nas jest indywidulany. Jak przypatrzysz sie normom to rozstrzał jest dość duży. Na własną rękę leków żadnych nie bierzesz a jak sie bardzo niepokoisz to po prostu zadzwon do gina i sie spytaj czy masz brac na wszelki wypadek lutke/dupka.


a mi juz dzis lekko spadla temp z 36,8 na 36,5, wiec @ sie w koncu zbliza i bedzie mozna zaczac od nowa. mam nadzieje, ze progesteron pomogl i w przyszlym cyklu bedzie owulacja... a jestem strasznie ciekawa jak wyglada akupunktura stymuluja owulacje. musze odszukac numer do babki i sie umowic :)
 
Witam Was kobietki!
Sergii nom, u nas bedzie fajna mieszanka. A moj B. ma jeszcze taka sliczna ciemniejsza karnacje...mmm... Ja bym chciala, zeby dzidzia taka byla :) No i najpierw to na pewno dziecko bedzie musialo mowic po angielsku (ja z B. tez w tym jezyku sie porozumiewam), a potem polski czy bulgarski.
Ja bylam jeszcze z rana u fryzjera, teraz juz po kapieli pakuje sie powoli do wyjazdu :)
Gumisia gratulacje kochana :)
 
dzieki wszystkim :)
pok chodzi o to ze np w peirwszej ciazy w 5 tygodniu bhcg nie wskazywalo jeszcze w ogole ciazy, wiec poziom byl za niski, i teraz tez sie boje ze mimo duzej rozpietosci granic bedzie za niski do wieku ciazu, a ponoc hcg pobudza do produkcji progesteronu i sama nie wiem co o tym myslec, ale staram sie nie martwic, i cierpliwie czekac, co ma byc to bedzie, na dniach zrobie kolejny test, w srode albo czwartek bede i od razu do ginka zadzownie, zastanawiam sie tylko kiedy mezowi powiedziec, ale chyba dzis jak wroci :) co prawda duzo czasu nie mam bo ma byc wczesniej wiec musze sie na miasto skoczyc :) ehh chcialabym to calemu swiatu wykrzyczec a z drugiej strony sie boje dziewne co ....
 
reklama
gumisia ja wczoraj odebralam wynik z bhcg i tez mam ujemny wynik. Tak sie martwic zaczynalam, ale powtorze to badanie niebawem, moze bedzie lepiej.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry