reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Lazurowe sorki , ze sie wtrace , ale chyba jednak jestes w ciazy skoro wynik bety masz powyzej 5
moze ciaza jest mlodsza i tyle
idz do gina na USG cos juz powinno byc ( ja w 6tc mialam juz serduszko , a inna dziewczyna w ciazy jak twoja ) i moze za 48h powtorz bete ?? zobaczysz czy przytasta
 
reklama
gumisia : ciche gratki :))))) i kjciuki zeby wszystko bylo dobrze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lazurowe : ale zamieszalas! hahahaha :)
 
yyy no lazurowe niezle zamieszanie wprowadzila:)
a mnie nie pozostalo nic innego jak dzisiaj przekazac mezowi szczesliwa nowine i modlic sie zeby historia sie nie powtorzyla, wiec do konca 3 miesiaca nikomu nie mowimy bo moze sie uspokoje jak minie ten pechowy 11 tydzien
 
Asionek jak miło cię widzieć:-D
Matko dziewczyny wy piszecie o becie a ja nigdy w życiu takiego badania nie robiłam.
Tak czytam co piszecie i bardzo wam współczuje, ja nie miałam takich probleów i niewiem czy bym sobie z nimi poradziła.
Gumisia ja mocno zaciskam kciukasy za waszą fasolkę. Fajnie, nikomu nie będziesz mówić a tu pół swiata już wie:D
 
Ostatnia edycja:
yyy no lazurowe niezle zamieszanie wprowadzila:)
a mnie nie pozostalo nic innego jak dzisiaj przekazac mezowi szczesliwa nowine i modlic sie zeby historia sie nie powtorzyla, wiec do konca 3 miesiaca nikomu nie mowimy bo moze sie uspokoje jak minie ten pechowy 11 tydzien

Gumisia gratki !!!! bedzie dobrze !! :) trzymam mocno kciuki ;)


Jos hej jak tam wakacje ?, :)

Agapa hej ;) ja tez nie robilam bety , testy , a pozniej lekarz ;) czasami beta moze niezle zamieszac i z tego co widze niekiedy mocno stresuje i sie zastanawiamy co z przyrostem itd.
ja robilam tylko po poronieniu zeby wiedzec czy ladnie spada , bo to wazne ....
 
heheh agapa niom tak ale to anonimo jakby :)
aj dziewczynki ja jakas nieobecna dzisiaj jestem
radosc przeplata sie ze strachem... ale musi byc dobrze
 
Laski to powiedzcie mi dlaczego jest napisane "wynik HCG Beta ujemny"??? Ja tez sie wystraszylam, ale zescie mnie uspokoily. Uff...
 
reklama
asionek : hej
gdzien przepadlas, juz tu nie zagladasz? :(
wakacje fajnie sie udaly, odpoczelismy pospacerowalismy
byle do nastepnych ;) maly mi teraz choruje, zachorowal wlasnie po poworocie, pewnie w pociagach cos go dorwalo...
jak sie czujesz?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry