reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Nie wiem czy Wam pisalam, ale test powtarzalam jeszcze 2 razy i wynik wyszedl pozytywny.
 
gumisia gratuluje... tak po cichutku:-)tzrymam kciuki za fasoleczke
hej dziewczyny co u was?
lazurowa a bylas z wynikami bety u gina?
 
Ostatnia edycja:
lazurka pierwszy raz słyszę o becie ujemnej. co to znaczy,że masz wynik ujemny?? ile Ci wyszlo?
nie możliwe jest żeby beta byla ujemna kiedy test pokazuje II kreski.
moze źle odczytalaś wynik bety?? albo testy do doopy ale coś z beta nie tak....
gumisia w pierwszej ciąży donosiłaś tą ciąże?? przepraszam,ze pytam ale z tego co piszesz to nasuwa mi sie jedna tylko myśl...teraz będzie dobrze
 
edyta cykle to mam niestety rozne, nieregularna @ jak nie wiem co :( ale jakos przy pierwszym dzieciaczku sie udalo za pierwszym razem wiec teraz jestem tez dobrej mysli;-) zobaczymy, czas pokaze...:-) chcemy zeby kubus mial braciszka lub siostrzyczke jak najszybciej;) mieszkamy w UK, ma niby kolezanke i kolegow mniej wiecej w swoim wieku ale zawsze to inaczej jak bedzie drugie w domku:tak:
gumisia gratulacje;)

dziewczyny piszecie jak szalone;) szok, wczoraj poznym wieczorem tutaj bylam a juz tyle stron do nadrobienia:szok:
powoli sie wdrazam w ten watek;)

milego dnia
 
lazurowe... test krwi beta hcg wykrywa ciaze juz kilka dni po zagniezdzeniu, wiec jesli teraz jestes juz tydzien po terminie @ to wynik na pewno pokazałby ciąże gdybyś w niej była, tymbardziej jesli testy ciazowe sa pozytywne.
jaki mialas wynik tej bety?
 
Polaa takie uroki forum,produkcja postow idzie jak szalona :-D

Ja tez mieszkam w UK

Lazurowe teraz jestem zaskoczona wynikiem bety :szok:
Teraz sa dwie mozliwosci:

-Albo nastapila jakas pomylka w labo

-albo testy pokazuja falszywie wynik pozytywny... innej opcji nie ma,mam jednak nadzieje ze u Cibie jest ta pierwsza ;-)
 
lilou no wlasnie pierwsza ciaze poronilam a zaczela sie tak jak teraz, i boje sie troszke
pok ja mialam tak jak lazurowe dwa testy pozytywne w dzien spodziewanej @ i dwa dni pozniej, beta w dzien spodziewanej @ ujemna, dopiero po 5 dniach wykazala ciaze:/ wiec nie wiem sama co myslec
 
reklama
tak jak już dziewczyny pisały beta zaczyna przyrastac tuż po zagnieźdzeniu, czasami zdarzy się,że owu się przesunęła itd i na początku testy nie wykrywają hcg.
ale jeśli kobieta wie kiedy była owu i kiedy ma @ dostać a beta nie wykrywa w dniu @ poziomu hcg to może świadczyć o jakimś "zacofaniu" o wadliwym zadrosku i następuje poronienie.
gumisia przykro mi z powodu pierwszej ciaży:( za tą trzymam kciuki!!!


lazurka to gdzie ten ujemny wynik????????
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry