reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
gumisia to ode mnie tez ciche gratulacje, ja tez w dzien @ mialam taki cien :-)

mlodam ja na szczescie plackiem przez 2 tyg musze lezec i mam nadzieje ze na tym sie to skonczy bo zwariowac mozna
 
reklama
ja sie boje, zeby nie bylo tak jak w pierwszej, juz od samego poczatku beta wskazywala mlodsza ciaze mimo ze ja dokladnie wiedzialam ze nie ma szans, i boje sie zeby teraz nie bylo tak samo :(
 
a u mnie dzis 2 debiuty : bardzo wazny dzien :)
1. rano synek sie do mnie przytulil i powiedzial 'kocham cie mama'*
(3 dni temiu po raz pierwszy powiedzial 'kocham cie mocno' :) )

2. po raz pierwszy w wieku az 22 m-cy wyszedl ze swojego lozka ... wczesniej sie bal :)
choc nie powiem ze akurat ten fakt mnie cieszy tak bardzo jak punkt 1szy :)
wolalabym zeby zostal jeszcze z pol roku choc
ale moze jak odune lozeczko dalej, tak ze nie bedzie mogl zejsc na materac lozka (wyzej niz podloga) to moze sie noe dowazy
albo sie odwazy i sapdnie na leb na szyje :)
 
gumisia musisz byc dobrej mysli, poczekaj ze 2 dni i powtorz test albo betke zrob. Trzymam &&&&&&&&& zeby bylo dobrze :tak:
 
pok mamita wy sie znacie, co z tym poziomem hcg, moze jednak wziac cos na wlasna reke ??
 
no wlasnie i tu jest problem bo w pierwszej ciazy w dniu spodziewanej @ test byl bladziutki jak dzis a beta ujemna mimo ze bylam w ciazy, dlatego podejzewam ze teraz jest tak samo, bede zrobie kolo srody czwartku, a lekarz kazal mi zadzownic tydzien po spodziewanej, boje sie tylko czemu na ta chwile znowu jest tak niskie stezenie hcg
 
Gumisia czasami do zagniezdzenia dochodzi pozniej i dlatego beta jest niska...Ja po cichutku gratuluje :tak:


Pszczolko dzisiaj dzialamy,juz T dzwonil i mi to zapowiedzial :-D
 
reklama
Witajcie kochane. Ja się szykuję na jutrzejszych gości. Piekę i gotuję.:-)Zapachy az miło w całym domku:-)Niestety nos mnie znów piecze w środku i pewnie ten katar się w końcu wykroi. Mała(hm dziwne słowo:-D) kopie az brzuch mi podskakuje, chyba ma ochote na te pyszności.
Chyba powinnam rózowe słac, chociaz z pewnością po 4d będe bardziej przekonana~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Gumisia &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry