reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
air france odwolalo wszystkie loty do nowego jorku z powodu pogody, nie moga tam ladowac
wiec maz zostaje w paryzu, wraca dzis do domu no i bedzie normalnie tu w tygodniu!!!!!
ale piatek wciaz wolny
tylko trraz moge dla pewnosci poczekac z testem do soboty-niedzieli :) zobacze ile wytrzymam :)
mam jeszcze chwile do namyslu :)
 
reklama
Nonono to widzę, że się zbira cała grupka testujących w weekend:0
Trzymam dziewczyny za Was &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ale tu goraco u Was, az sie spocilam :-D Nie 3majcie tak w napieciu, dziewczyny litosci hehe. Wierze, ze juz niedlugo beda same radosne wiesci!!! Pozdrawiam!
 
TIGUNIA skoro masz bialy sluz to jest nadzieja. Ja tez tak mialalam i cicho przeczuwalam, ze @ nie przyjdzie bo przed @ sucho zawsze bylo a nie wilgotno :)
KOCUREK hehe nie zazdroszcze sytuacji
 
jos - kciuki )))))))

tigunia - jeśli się coś dzieje, to jadę i mnie przyjmuję "z buta" bez jakichkolwiek marudzeń pod wąsem... to zależy od lekarza, ja się już sparzyłam i wolę sobie poklachać te dwie godziny niż się zamartwiać czy mnie uprzejmie wciśnie czy też nie ))))

gwiazdeczko - witaj słońce :))))) jak samopoczucie, jakieś newsy ?
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny:-)
Popijam poranną kawę z dużą ilością mleka i serdecznie Was pozdrawiam;-)
pysia- gratuluje i bardzo się ciesze, że nosisz w sobie fasolkę:-)Dbaj o siebie i dzieciątko.
kocurku-:wściekła/y:za trzymanie w niepewności;-)Mam nadzieje, że u Ciebie jest również fasolka:-)
Za wszystkie testujące i starające się mocno trzymam kciuki i życze Wam z całego serca upragnionej fasolki.

Ja się z Wami żegnam, ale nie wykluczam że z sentymentu będe do Was zaglądać i Was podczytywać:-pna tą chwilę przerywamy starania. To jednak nie ta pora.

Trzymajcie się ciepło:-)Buzka!:-):-D;-):happy2::cool2:
 
Ostatnia edycja:
czesc wszystkim.
ale dzies was tu duzo od rana
a ja niewyspana , mala budzila sie chyba co pol h,padam na twarz normalnie, mam tylko nadzieje ze w ciagu dnia zasnie a ja bede mogla spac razem z nia
 
hej drogie staraczki
Jos zgadzam się z tobą jeśli chodzi o płeć dziecka- w sumie chciałabym drugą córcię ale wydaje mi się że przy 3 letniej różnicy wieku lepiej dwóch facetów by się dogadało- no i miałambym w domku 3 facetów ślepo we mnie wpatrzonych:-)...
także mi chwilowo rybka, kto mi w brzuszku mieszka-ważne że zdrowe i łobuzuje- wczoraj stało na głowie;-)
pozdrawiam
 
Pyś na razie sie nie nakrecam. nakrecalam sie tak przez ostatnie dwa cykle i dupa. zobaczymy, co ten tydzien przyniesie...meczy mnie bol podbrzusza od wczoraj wiec szykowalam sie dzisiaj na @, a tu tylko bialy sluz... jak do onca tygodnia sie nic nie wykluje to w weekend zatestuje :-)
 
reklama
MADE a jest tych wozkow 150 i nie wiadomo ktory brac ;D na szczescie mamy jeszcze czas. Zrobie sobie herbatke z cytrynka. Komu komu?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry