reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
pysia : mi!!! :)

gwiazdeczka : hej! jak sie masz ????

ja zmykam, zajrze pozniej ,jak maly bedzie spal :) pa!
 
reklama
Czesc dziewczynki witam porannie :-)

Maly przeziebiony,nocka taka sobie ale nie najgorsza,maly poplakiwal,krecil sie w lozeczku,i mial temperature 38,5 ale dalam mu czopek i narazie jest dobrze...

A ja mam przeczucie ze sie udalo,ciekawe czy intuicja mnie nnie zawiedzie :dry:
 
KALA dzieki kochana :* ja Tobie zycze, ze jak z powrotem ruszycie do staranek to zeby udalo sie od razu Wam :)))
TIGUNIA masz racje nie nakrecaj sie bardzo, zeby potem rozczarowania nie bylo :) trzymam kciuki aby @ nie przyszla
 
U mnie zadnych newsow nie ma biore jeszcze lutke. Napewno dalabym znac jak by sie cos pozmienialo. Zawsze o Was mysle i wpadam zobaczyc co u Was. caluje i 3mam kciukasy za testujace ( mam nadzieje niebawem) ;-)
 
Ja to chyba nie będę chciała wiedzieć czy w moim brzuszku mieszka chłopczyk czy dziewczynka. Tym razem chcę niespodziankę... no chyba, że się wypnie )))))))

Gwiazdeczka - my też nie zapominamy, i bardzo Ci kibicujemy :))

Kala - powodzenia Ci życzę !!!!
 
Ostatnia edycja:
Pysia, to ja poproszę o herbatkę z cytryną:)
Naszła mnie taka potworna ochota;-)
 
Wiesz made, moze to i dobre nastawienie, ja chcialam wiedziec i moj skarb pokazal sie dopiero w 8 miesiacu!!! tak sie zakrywal, chowal, ze nie moglismy go za nic podejzec hehe:-D
 
reklama
Mnie o dziwo jest na razie wszystko jedno , czy będzie chłopczyk czy dziewczynka:)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry