reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
rurka- wiesz roznie bywa z tymi snami- mi sie sniło 3 lata temu ze robie test i wyszly mi 2 krechy - czego nie planowalam i nie chcialam byc w ciazy - sen sie sprawdził- teraz mam 2 letniego szkraba(którego kocham nad zycie) a w ubiegł weekend sen sie powtorzyl- niestety test byl negatywny:/

Pysia- ja mam wlasnie caly czas takie uczucie wilgoci "tam" i biały śluz...pamietam ze z synem tez tak mialam bardzo dlugo wydawalo mi sie ze okres dostałam a tu zonk nic:)
 
reklama
pysia - no nie ma na zapisy ;) kto pierwszy ten lepszy :-p Ma to swoje plusy i minusy, bo gdy się coś dzieje, jestem niepewna, to jadę i już, nie patrzę w kalendarz, czy to mój dzień, z drugiej strony, jak się trafi dzień taki jak wczoraj, że okupują gabinet jak za komuny sklep spożywczy, to się odechciewa....
Chodziłam już do takiego według kalendarza, i się rozczarowałam, bo właśnie kiedyś pojechałam tak z głupia franc, bo miałam mega mdłości do tego wymioty i biegunkę, a on mi, że przecież nie byłam umówiona,to ja mu krótko: panie doktorze, ja nie przychodzę się z panem kawy napić ani na pana popatrzeć, tylko przychodzę po pomoc, bo jej akurat potrzebuję...
 
mikusia mam nadzieję, że masz racje, bardzo bym chciała. Czekam do piątku i sprawdzę.
 
MIKUSIA trzymam kciuki, aby to bylo to :)))) ja tez caly czas mialam wilgotno przed testowaniem i bialy sluz i teraz tez sie pojawia. I do tego (.)(.) tak bola, ze dotknac nie moge
MADE ja i tak wole na zapisy i zawsze tak chodzilam :))) takie czekanie w kolejce by mnie dobijalo :( mialysmy razem ogladac fasolki a Ty juz sie szykujesz na srode :p opuscilas mnie ;D
 
Dziewczyny weźcie mnie dzisiaj uratujcie od zalewu młodzieży ..... chcę święty kurna spokój :dry: coby sobie na ten przykład pomedytować albo co .......... grrrrrr.... co za chaos :sorry2:

Ale dzisiaj marudzę ......
 
MADE xlander mi sie podoba :p
Dla mnie musi byc jakis w miare lekki :)
A Tobie?
 
Kocurek - a daj im Szekspira do tłumaczenia :-D będziesz miała spokój aż do ferii ))))))

pysia - mnie to się podobają Mutsy, albo Concordy, ale cena mnie lekko przeraża..... :-D Przede wszystkim muszą bym pompowane koła i w miarę lekki, bo ten mój teraz to fajny, ale krowiszcze takie, że muszę ręce godzinę masować ;)
 
Ostatnia edycja:
Witam się i ja z rana ;-)
&&&&&& dla testujących... ja i tak wierzę w 100%, że Wam się udalo ;-)
a u mnie zbliza sie @ - chociaz dziwi mnie bialy sluz, bo nigdy nie mialam takiego przed @...
jakaś może mała nadzieja jest, że @ nie przylezie...

A co do Gin kiedys chodzilam do takiego bez zapisow i nieraz musialam siedziec po 2-3h, a teraz umawiam sie na konkretna godzine i nie ma zadnego problemu. Nawet jak cos sie dzieje to dzwonie i wciska mnie w ten sam dzien :-)
 
reklama
Kocurku doskonale Cię rozumiem bo tez jestem nauczycielka. Tyle, że teraz korzystam z uroków ferii :D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry