reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
JESTEM juz ,kurka jak ślisko...
w nocy padal marznący deszcz a teraz to przykryl snieg i auto jedzie jak chce..

KOCUREK- murzynek to moj smak z dzieciństwa:tak:dzieki-pycha:)
SOL- witaj remontowo:-D:-D:-Dno to juz nie bede edytować postów-myslalam ze Ci tym ulatwie jak mi sie zdażylo dziś 3 razy napisać post pod postem..
 
KOCUREK- wróci..może poszla po test :))mówila ,ze nie ma w domu.

ja mam sie brać za obiad ,ale cos pomyslu nie mam...co tu zrobić [FONT=&quot]
c024.gif
[/FONT] [FONT=&quot]
c024.gif
[/FONT]
 
Witam jestem staraczką od dłuższego czasu,mam wzloty i upadki ,czy przyjmiecie mnie do swego grona????
 
BAJTEL- witaj i czuj sie przyjęta [FONT=&quot]
c014.gif
[/FONT]
napisz cos o sobie-skąd jesteś ,ile masz lat jak dlugo sie staracie ??
ja Poznań,31 lat(jeszcze) i o to dziecko juz rok..
 
bajtel - witaj :) znajdziesz tu duzo przyjaznych duszyczek. jak dlugo juz sie starasz? ja juz 18. cykl lece. jutro termin @.

sol - buziak wyteskniony!

kocur - ty lepiej tez pedz po test, bo dlugo juz tego nie wytrzymamy :D


i ponawiam moje pytanie o stosowanie tesow owu jako ciazowych - wynik ma byc pozytywny jak przy owu (tesowa ciemniejsza od kontrolnej) czy jakikolwiek czy jak. Bo został mi jeden owulacyjny i sie zastanawiam czy go nie zuzyc.
 
Dzięki za miłe przyjęcie ! ja staram się prawie już 24 cykle.W tym czasie miałam pusty pęcherzyk,ciąże biochemiczną i brak tętna - bardzo wczesne poronienia.Ale walczę i nie poddaję się.ciesze się że mogę być z wami.
 
reklama
cześć Wam!!!

ja dziś po wizycie :biggrin2:jestem zadowolonaaa, serduszko pika, pomiary które robiła OK, niunia ma 5,6 cm ;-) oczywiście maleństwo sobie smacznie spało, ale widziałam jak rączką ruszyło i coś przy buzi majstrowało :biggrin2: ahhh jakie to piękne było. jedno co niekoniecznie to że ciśnienie miałam za wysokie, kazała mierzyć bo mówi że ją martwi, jesli się takie będzie utrzymywac to mam iść do ogolnego i odrazu do niej za 2 tyg, a jak się poprawi to dopiero za 4 tygodnie. zdziwiona była, ze ja nie na zwolenieniu jeszczcze ;-)

a jak tam nowe fasolki są?? :-)

Mama wykorzystałam ostatnio Twoje przypomnienie o tym suwaczku :-) dzięki
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry