reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
edyta no szok .... już się boję co to będzie dalej hihi !! :-D Czekamy na wieści od sergi i krolowej teraz :)

Czy mi się zdawało, czy mi naga mignęła ..... :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
NANUSIA- gratki !!!!!!!!!!pisz objawy :)))

KOCUREK ,EDYTA- no wlasnie sie ciesze jak glupia z tego skoku jakby to II kerski byly :))
mam nadzieje,na ten cykl -oj mam nadzieje !!!!!!

EDYTA- ja tez bym sobie chlapnela ajerkoniaku :))

KOCUREK- zaciskam za Ciebie &&&& bo jak piersiątka bolą to superaśnie !!!!!!:-p:-p

JULKA,SOL- witajcie !!

SOL- dzieki kochana!!

ZIZI,SERGII- gdzie jesteście ???????????????
 
Dziewczyny, Kochane jesteście.... normalnie brak mi słów jak czytam te wszystkie posty z gratulacjami. Za wszystkie trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :-D:-D:-D

Nanusia - G R A T U L A C J E

Edytka - różnie mi wychodzi z obliczeń, raz na koniec września, raz na początek października, ale chciałabym 20 września, bo mój Pan ma urodziny :-p

Kocurek - z tymi cycolkami to u mnie objaw - średni, jedyne co, to mnie bardzo rwą, tak od środka, jakby mi miały zaraz eksplodować, ale żadnych boleści, pełniejsze nie są, kapcie jakie były takie są :-D

mamita - superrrrrr, że tempka taka łądna &&&&&&&&&&&&&&&&&& mocne !!!!!
 
NANUSIA- tymbardziej gratuluje jak to dzieki IUI-super!!!!
PALEMKA- widzisz nadzieja dla Ciebie !!!!!

wlasnie KROLOWA jeszcze miala testować !!!

MADE- pisz nam kochana jeszcze te Twoje objawy-od owulki no i przypomnij mi kiedy Wy sie przytulaliście jak Ci wychodzily testy owu??czekaliście do pozytywnego czy juz wczesniej ?????
 
mamuś bolą tylko jak je ścisnąć ... i są ciut pełniejsze - wczoraj jak biegłam to czułam jak podskakują :szok: a ja mam takie maluchy, że ich nigdy nie odczuwam hehe... bardzo Ci dziękuję :) :) :)
Cieszę się ogromnie z Twojej tempki - jest modelowa!! :tak:
 
:-)Hej!
Co za super wieści!:-)Muszę chociaż na moment sie udzielić :-)

Made- gratuluje i życzę pomyslnej ciąży! Wow, super!!Myślałam o Tobie, o Twoim dzisiejszym teście:-D:tak:;-)

Kocurku, Sergi, Królowa, pysia- za Was trzymam kciuki, bo wiem że niedługo będziecie testować

Nanusia- Tobie równiez gratuluje!:-D

Pozdrawiam Was wszystkie bez wyjątku weekendowo:-):-):-)
 
reklama
KOCUREK- no zobaczymy co z tego wszystkie wyjdzie-czlowiek sie cieszy jak glupi a potem ....ale narazie o tym nie mówmy przy takich radościach :))

MADE zapytalam o testy post wyżej :))

a wogole to mam nadzieje,ze nas nie opuścisz ciężaróweczko ??????????????????

KALA- witaj i rownież pozdrawiam !!:)))
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry