reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mlodam - czesc słońce, ale Cię dawno nie było . Ela czy ja się nie mylę czy zaczynasz 10 tydzień ? Jupi !!!
Co do ginka to ja jestem z Katowic i polecam doktora Witolda Nowaka - jest dyrektorem na Raciborskiej (położnictwo) i przyjmuje prywatnie na Brynowie ... Drogo - ale solidnie ! Jak się czujesz ?

królowa - katar biegunka - kochana, Ty się chyba zaziembiłaś ? A moze to objaw zafasolkowania - czego Ci życzę !!!

wiolka - nie płakaj .......

kocurku - oby sen proroczy ......

made - Ty tez z Katowic ?

A u mnie po tym Castagnusie jajniki napierniczają równo , zwłaszcza lewy

lil, mama , sergi, pszczółka - pobódkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!
 
reklama
hej drogie staraczki, przesyłam fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ja sobie siedzę grzecznie w pracy- od tego tygodnia jestem sama -koleżankę mi przenieśli-więc mam podwójną robotę:wściekła/y: i tak się zastanawiam czy wcześniej nie iść na L4?

młodam trzymam mocne kciuki
i pozdrawiam resztę staraczek
 
krolowa no nie za dobrze u Ciebie nie za dobrze... zdrówka życzę :)))
Ja miałam podobny chlupiący katar cały tydzień i dopiero co mi się podleczył trochę....
 
Palemka chyba ma racje. Parzy mnie twarz. Do tego mi jakoś słabo. Po prostu rewelacja. Tylko zaziębienia mi było trzeba. W weekend szkoła (poza miejscem zamieszkania) w pracy sama. Nawet nie będę mogła wyjść wcześniej do domq. Do tego mam złe dane do pracy zaliczeniowej i chyba będę musiała pisać od nowa. Teraz humor mam już zły... :-(
 
kocur- Ty lasencja jestes ? NA tym zdjęciu nad strumykiem to na 15 kę wygladzasz ;-) mogłabys udawac siostrę swojego syna ... pewnie chodzicie razem na imprezy co ? hehe :tak: Pytałam wczesniej czy tez z Katowic jesteś ?

no sergi - budzimy się z jajem !!! :-D

paulina - dziękujemy za fluidki, jak się czujesz ? Skoro jestes zmęczona czy tez po prostu ci się nie chce , to olej to i idz na L4 ;-)
 
Witajcie!
Ech, nie mam czasu, żeby aktywnie brać udział w Waszych rozmowach. Trochę nadrobiłam jednak :-)

Kocurku- jestem pod wrażeniem Twojej oryginalnej urody :-) I w życiu nie wyglądasz na swoje lata:no:Uśmiechaj się często, masz śliczny uśmiech:-)

Królowa- zdrówka życze, niestety chyba taki okres na jakieś przeklęte wirusy. Poprawy samopoczucia życze.

Marcepanek- przykro mi i mam nadzieje, że Nikola poczeka jeszcze parę tygodni.

Pozdrawiam resztę -palmę, Sergi, paulinę, wiolkę i made..:-)Mam nadzieje, że nikogo nie ominełam z dzisiejszych staraczek.

Miłego dnia dziewczyny :-)
 
Paulina dzięki za fluidki. Zgadzam się z Palemka. Nie masz siły to zmykaj na L4. Ja też robię za dwie osoby i wiem jak to ciężko a ty na dodatek w ciąży jesteś.

Kala dzięki.
 
Ja tez juz wstalam i sie melduje ( choc nikt o mnie nie pytal buuuuuuuu ) ;-) Dzisiaj o 16 bedzie chwila prawdy. Nie macie pojecia jak sie boje, czy pecholek rosnie, czy ... nie no musi rosnac!
 
reklama
Hmm czuję się już względnie-mdłości mijają, jestem tylko zmęczona-mąż w delegacji, szalonu dwulatek do ogarnięcia i czasami nie mam siły wstać rano o 6 do pracy...
Jednak chciałabym wykazać się w pracy troszeczkę (mam krótką umowę), żeby o mnie pomyśleli po macierzyńskim, a po drugie jeśli wytrwam do końca stycznia bez chorobowego to dostanę publiczną licencję zawodową na moje stanowisko pracy i będę mogła potem pracować nie tylko w urzędach pracy jako doradca zawodowy...niestety muszę kalkulować, poza tym po połowie lutego wraca koleżanka która jest obecnie na wychowawczym i ktoś będzie musiał ją wdrożyć do pracy...:-(ehh żeby sił starczyło, pozdrawiam


hmm a tak w ogóle suwaczek pokazuje 13 tydz. a w usg maluch jest tydzień starszy- kolejny wielkolud;)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry