reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kocurku - Ty podziękuj rodzicom :p ja też dzisiaj miałam piękny sen... śniło mi się, że byłam w ciąży, i tak cudnie się czułam, a jeszcze piękniej wyglądałam )))) oby, oby...

Królowa - no to widzę zwaliło Ci się na łeb na szyję, współczuję ((

Cala - no witaj, witaj i miłego dnia życzę :)

Palemka - nie z samych Katowic, ale z Sosnowca - rzut beretem ;))))

Gwiazdeczka - hej! Trzymam kciuki, i melduj jak wyszło )
 
reklama
Gwiazdeczko kochana ja o Tobie myślałam. Tylko mój stan ogranicza moje zdolności myślenia i pisania jednocześnie dlatego o tym nie wspomniałam. Koniecznie melduj czy rośnie, chociaż ja i tak wiem, że rośnie...

Made na to wygląda... :-(

Paulina dobrze rozumiem, że chcesz się wykazać. Mi 1 lutego w pracy stuknie rok dopiero i też nie będę mogła sobie pozwolić na L4 od razu jeśli będę chciała mieć gdzie wracać.
 
mad - moja mama mieszka w Maczkach, to niedaleko Sosnowca ;-)

gwiazdeczko - ja pamietałam, tylko zapomniałam ... :-D kciuki za pęcholka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Cześć dziewczyny - witam się po dłuższej przerwie, ostatni tydzień był tak kiepski, że nawet kompa nie odpalałam :-(ale dziś już lepiej, więc melduję, że wszystko OK, jesteśmy po pierwszym USG i na razie wszystko wygląda dobrze. Dostałam tylko dodatkowo polecenie kontroli TSH bo podobno lekko podwyższone było w lipcu . Ale poza tym OK.

Nie dam rady doczytać co u Was, widziałam tylko, że trzeba trzymać kciuki za Marcepanka więc &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

A reszcie ośmielam się wysłać pierwsze, nieśmiałe ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ :-)
 
Palemka - niby tak, ale ja mam bliżej do Katowice niż na Maczki ))))))

Wiolka - nie bierz słów wypowiedzianych w złości tak bardzo do serduszka, ja czasami jak mi tak synek sen zakłóci to też się zaczynam zastanawiać, i często w myślach zdarzy mi się przekląć, czasami mi to szybko przechodzi, czasami trwa to dłużej, głowa do góry, zobaczysz..... wróci z pracy z innym nastawieniem ))))))

Hania - dzięki za fluidki, dbaj o siebie i miłego dnia :)
 
Dzien dobry wszystkim. Mam dola. Mam przeczucie, ze nie donosze. Moze pojsc do innego lekarza? Moj W wczoraj usunal moje suwaczki niechcacy. Moze on tez cos czuje albo to opatrznosc? Dzis jest 13t i 5dz. Wychodze przewietrzyc sie, bo w tej klitce wariuje.
 
Libby jak masz wątpliwości to koniecznie idź do innego lekarza. Nie wiem czy prywatnie chodzisz ale może warto zapłacić za wizytę u prywatnego i żeby zrobił wszystko co sie da?

A poza tym spokojnie. Trzy głębokie wdechy. Przejdz się ale nie przemęczaj.
 
Libby a co się dzieje? Przepraszam ale nie mogę nigdzie znaleźć posta o tym co się dzieje u Ciebie, dawno nie było mnie na forum
 
reklama
Cześć Kobietki, od rana zbieram sie żeby do Was napisać, ale cały czas mi ktoś przeszkadza :growl:

Paulina, ja Cię rozumiem, jak zaszłam w ciążę to w nowej pracy pracowałam trzy miesiące, na szczęście zamim dowiedziałam się o ciąży to dwa tygodnie wcześniej zdążyłam podpisać umowę na stałe, więc miałam gdzie wrócić, ale co mnie wkurzało, ze też zawsze samą mnie zostawiali, akurat wtedy, kiedy najbardziej potrzebowałam ich pomocy w pracy.

KrólowaFal też mam kogoś takiego w pracy jak Ty, olewatora.:angry:Ni emartw się Kochana, i powodzenia w zaliczeniu pracy. Kończysz studia???

Hej Made, Palemka, Haniam, Gwiazdeczka, Pysia, Libby, Duszek* :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Którąś pominęłam???


Kocurek, Sergi buziaki :-)*

Kala cześć, cieszę się, że tu zaglądasz :-)


Ja mam rodzinkę w Sosnowcu i przyjaciółkę :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry