reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
SERGI a to fajnie ze 3godz tylko. no ja nie wiem o co kaman ale dzis pierwszy raz wyszly mi dwie krechy jak byk na owulacyjnym. szok. i leze przed tv i sobie zmierzylam tempke to 36,8 no ale teraz moze byc niewiarygodna i zmierze rano
 
reklama
Serg u mnie rokowań na razie żadnych. Zmykam spać bo już mnie plecy bolą. Do jutra a w zasadzie do dziś.
 
witam się nocnie:-)

wyspałam się od 19-23 i jakoś teraz spac nie moge ;-) zapewne jutro będę jeden wielki zgon w pracy.
długo mnie nie było, ale jakoś nie miałam ochoty nie tyle na forum, co na kompa. ale przyznam, że starałam sie tak nie myśleć i tym ile to dni zostało do jutra...
SOL śliczne córcie, samego dla Was zdrówka życzę i aby niunia się jak najlepiej chowała.
pysia powodzonka w działaniach ;-)
kocurek... albo się mylę... albo... przeżyłam szok i miłe zaskoczenie jak Cię zobaczyłam... czego się nic nie przyznałaś?... :-) ale kosmos hihihihih
Wisienka kiedy neta sobie zamontujesz?
naga słonko jak tam u Ciebie?
a gdzie zginełaś mama?

słuchajcie mam pytanko, zapewne nie jedna z Was z okolicy Katowic, potrzebuje dla koleżanki dobry namiar na baaaardzo dobrego gina. dzięki za info :-)
 
Dzień dobry.

Kocurek - Ty czarna mambo..... no jestem pod wielkim wrażeniem ;) Gratuluję urody osobistej, jak również przekazanych genów :))))))

młodam - znam dwóch świetnych, z tym, że jeden z nich specjalizuje się stricte w USG genetycznym i przyjmuje w Katowicach, drugi natomiast to specjalista ginekolog-położnik i przyjmuje w Sosnowcu, a pracuje w Tychach. Jak koleżanka będzie zainteresowana, to daj znać, wszystko Ci napiszę.
A mama coś wspominała, ze siostra z rodziną przybywa, i mają się gościć do czwartku )))) Jutro już pewnie się pokaże.

A teraz kawa i podusia pod głowę ;)))))
 
Ostatnia edycja:
Witajcie moje panie :-)
Buziaki z pracy!!

Wiecie co mi się dzisiaj śniło?? - made tylko mi nie mów, że to na ciążę!!!! :-D No więc miałam noworodka w rękach i on patrzył na mnie tymi oczami ciemnymi i strasznie go kochałam i nie chciałam go nawet położyć gdzieś na chwilę...... a potem mi się moj Kamilek śnił dwulatek przeukochany :sorry: i to już niiiigdy nie wróci......... eeeeeech.....

mlodam i made..... ;-) bardzo serdecznie dziękuję za przemiłe słowa :tak: Dzięki Wam z uśmiechem zaczynam ten dzień!

krolowa jak samopoczucie .... ???? Powiedz, że lepiej proszę :-) Piękne zdjęcie wczoraj widziałam.... :tak:
 
Ostatnia edycja:
czesc wszystkim... a u mnie dzis dol i to gleboki
cala noc nie spalam bo Iwa byla chora goraczka i wymioty, zasnela dopiero nad ranem i teraz narazie jeszcze spi.
maz stwierdzil ze zwariowalam bo chce sie pakowac z jednego ciagle chorego i rozwrzeszczanego dziecka w dwa .....no i oczywiscie po tej nocy zmienil zdanie....... mam dosc wszystkiego ryczec mi sie chce....pa
 
reklama
Kocurku witaj.

Jakie u mnie samopoczucie? Ciężko powiedzieć. Wczoraj poszłam późno spać ale o dziwo jestem bardziej wyspana niż jak idę spać normalnie. Pieką mnie oczy więc chyba trzeba znowu leki na suchość oka. W pracy piętro wyżej mam remont. Chyba robią go młotem pneumatycznym bo ciągle huk i walenie. Z mężem wczoraj się pokłóciłam a potem przeprosiłam więc bilans na zero. Jestem sama w pracy bo szefowa w terenie a koleżanka korzysta z tego, że dyrekcji nie ma więc nie przyszła. Tak więc robię swoją robotę, jej (bo obsługuje sekretariat), piszę nieskończoną pracę na sobotę i pomagam w obsłudze komputera koledze z pracy. Do tego moja mama jest chora. Ale poza tym mam nawet niezły humor. Na gębie obsypało mnie pryszczami, mam rozwolnienie ale może być.

A co do zdjęcia to się :zawstydzona/y:

Wiolka ty się mężem nie przejmuj. Chłopak się nie wyspał i bredził. Poczekaj 2-3 dni zapomni i znowu będzie chciał dzidziusia.

Mam pytanie. Czy któraś miała coś takiego że jak mocniej pociągnęła nosem to było wrażenie wody w nosie? Czuje się tak jakbym się wody zaciągnęła przez nos...
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry