reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mamuś nigdy nie wiadomo póki @ nie przylezie. Ja za Ciebie &&&&&&&&&&&&&&& trzymam!!

Pszczółko u mnie z cyklami zawsze było nieregularnie. No ale zobaczymy.

Sol miałam Ci powiedzieć, co mi ginka dała na ból @ - Ketonal. I powiedziała, że to nawet lepiej nioż apap i nospa bo nie wpływa na gospodarkę hormonalną.
 
reklama
Hello:-)

Kocurek- co za romantyczna opowieść, ciąża z zaskoczenia, ale niespodzianka:-) Kawka już pewnie wypita? :happy:Miłego dnia pracy:-)

Królowa fal- trzymam kciuki, może jednak się uda.

Pszczółka- dawno nie rozmawiałysmy, co u Ciebie?

Mama- jeszcze nic straconego :-) Jak minął weekend? Wszyscy Cie tu wypatrywalil.

Pozdrawiam.
 
acha wiadomość od MARCEPANKA z wczoraj

ja juz w domu,nareszciejeszcze przed wyjsciem zrobili mi kompleksowe badania lącznie z usg prenatalnym.wody w normie,z Mala też oki,serduszko też.Nikola waży juz 1,350g.glowka cholernie uciska mi na podwozie:)ale tak to da sie żyć.do 36 tyg.na lekach a potem wole Boska.w srode znow kontrola i zastrzyk i tak juz do konca.nie usmiecha mi sie co tydzien do lekarza chodzić.ale co zrobić..


oczywiście nie moglam Jej odpisać bo mimo ,ze Tomi zaplacl kom.w piątek nadal mam zablokowany-wrrrrr!!

PSZCZOLKA,nie pisalaś ze znow sie śnilam-a milo chociaż???;-)

DZIEWCZYNY- dziekuje kochane za Waszą wiarę ,ale same wiecie jak ma sie czarno na bialym ,ze leci w dól to ciężko mieć nadzieje.

ja odkurzam i lece do Poznania-dziś byl przymrozek i na ulicy ślisko jak byk a do 12 musze wrocić po Domisia wiec za wiele czasu nie mam.


bede po 12:tak::-)

zalatana bede w tym tygodniu ale bede zaglądać do Was:tak::tak::tak::tak::tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej Kala u mnie dobrze, dziś już w pracy :-) i tak jak inne dziewczyny z forum w tym cyklu testy owulacyjne poszły w ruch, za 9 dni się okaże czy nam się udało :-) a u Ciebie co słychać?

Mama dzięki za info od Marcepanka, jak dobrze że już w domku i że z Nikolką wszystko dobrze :-) Szkoda, że musi co tydzień musi iść do lekarza, ale to dla ich dobra. Mama, Pozdrów ją :-D

Mama dobrze :-) śniło mi się że ja i cała mja rodzinka, mąż i Natalka pojechaliśmy do Poznania i przyjechaliśmy do Was :-) I Ty byłaś i Twój mężuś i dzieciaczki, ale zalatana byłaś, bo mieliście jeszcze innych gości, Waszą rodzinkę. I Twój dom był wielki, dwu-piętrowy. Wielki salon, to pamiętam :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam sie porannie :-) Ja jeszcze w lozeczku sie wyleguje... ;-) mama dzieki za wiesci od marcepanka. Ciesze sie, ze jest lepiej. Co do tempki, to ja nie wypowiadam sie, bo po prostu sie nie znam, ale trzymam kciuki za Ciebie jak i za wszystkie staraczki &&&&&&& :-) Przesylam fluidki znowu slowne i troche jeszcze zaspane ;-)
 
Kala mam cichą nadzieję, że się uda.

Libby jak się czujesz? Daj znać po wizycie co i jak. Bo chyba dzisiaj idziesz?
 
Libby- wypoczywaj jak możesz. Dobrze kojarze, że będziesz mieć bliznięta?

Pszczółka- u mnie ok, ja narazie nie testuje bo nie mam co ;-) Ale strarać się zaczniemy już tak na "serio" w tym mcu ;-)

hej Hopee:-)
 
reklama
Krolowo wizyte mam jutro o 11:40 i boje sie, ze zaspie, dziekuje ze pytasz. :-) Dam znac oczywiscie
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry