reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Libby- wypoczywaj jak możesz. Dobrze kojarze, że będziesz mieć bliznięta?

Pszczółka- u mnie ok, ja narazie nie testuje bo nie mam co ;-) Ale strarać się zaczniemy już tak na "serio" w tym mcu ;-)

hej Hopee:-)

jutro okaze sie. Mamy cicha nadzieje, ze tylko blizniaki. Wygladam jak moja siostra w 5 mies, wiec tak jak gin mowi: albo ciaza mnoga, albo starsza o miesiac. On obstawia mnoga- taki z niego zartownis :-)
 
Libby ale super, że będziesz miała bliźniaki :-D trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za jutrzejszą wizytę :-)

A mnie coś jajnik boli :-(
 
Libby dobrze będzie ;-)

Ja właśnie policzyłam sobie na kalkulatorze terminu porodu termin i tam mi pokazało, kiedy było ewentualne zapłodnienie. Wyszło mi, ze 6-go a owu miałam 5-go późnym wieczorem a 6-go rano przytulaliśmy się z mężem więc może...

Zaczynam świrować. Opanujcie mnie!! :baffled:
 
Jak mnie bolal, oczywiscie w odpowiednim czasie, to skakalam z radosci :-) Pozostale bole nie zwiastowaly u mnie niczego innego jak tylko kolejne zrosty
 
krolowa - Spokojnie.... No bo się zarażę..!! :eek: A planowałam zacząć schizę za parę dni ;-) Ale kalkulacje ładne masz i teraz tyyyyylko spokooojnie ..... ;-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry