reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Sol- jak się sprawuje malutka? I jak Ty się czujesz? Poród miałaś lajcikowy :-)

Duszek- witaj i powodzenia życze :-)
 
reklama
kala - a właśnie usnęła przy cycu :-p Ja czuję się już świetnie :tak: miałam mały kryzysik baby-blusa ale tylko pierwsze dwa dni po powrocie do domu - nie poznawałam Karoli i traktowałam ją jak obcego w domu :szok: Ale minęło na szczęście :tak: Emi je i śpi i się patrzy tymi oczyma :-D nie płacze, w nocy mam dwie pobudki tylko więc light :-D Bardziej Karola mi daje do wiwatu psychicznie bo kombinować zaczyna strasznie :no: Nudzi jej się w domu i to widać i choć się staram marnie mi to wychodzi :sorry: Niech już wiosna przyjdzie :tak:
 
Sol hejka! Byle do wiosny!!!!!!! Buziaki dla Twoich dziewczyn!!!!!!!!! Dzielna mamusia z Ciebie :))
 
Sol -szybko doszłaś do formy :-) I świetnie dajesz sobie rade z tego co opisujesz. Choć może mnie słabo kojarzysz, wzruszyła mnie wiadomość o narodzinach Twojej Emilki;-)
 
Hej lil:-) sol :-) kala :-)
Zrobilam sobie teścik owu właśnie i od wczoraj mam kreskę jak trza :-D... no to wczoraj i dziś staranka a teraz 2 tygodnie schizy :dry: To tyle jeśli chodzi o moje wieści....

Łojej!! Hej duszku :-) bym Cię pominęła!!
 
Kocurek wiem o jakiej schizie mówisz, bo ja mam już od 3 dni taką ;) Ale dobrze, że staranka udane i trzymam kciuki za sukces!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Dzięki lilku nio miałam wielkie szczęście, że mi pozytywne teraz wyszły bo mam swego Pana i Władcę teraz tylko w weekendy.... grrrrr.....
 
kala - kojarzę i dobrze pamiętam :-D w końcu wy jesteście "moje" dziewczyny :-D

lil - no właśnie słyszałam o tych zakładach od Krzysi zanim na porodówkę poszłam :-D

kocurku &&&&&&&&&&&


Spadam się pobawić z Karolą bo ją strasznie nosi :sorry:
 
reklama
No to jak tak trafiłaś Kocurku to dobry znak :)) A jak zdrówko?

Ja czuję, że u mnie znowu nic nie będzie. Masakra...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry