reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
kocur, jak masz swojego pod reka, to bierz i nie zaluj sobie!! Szok... swieczki w oczach mi stanely! Dlatega, ze ja nie moge czy dlatego, ze zazdroszcze?? :-0
 
reklama
Kocie nie wiem co z tą kawą. Chyba za wcześnie na ewentulane objawy. A poza tym ja mam tak ze raz mi smakuje a raz nie. To normalne.
 
maaaaade :-) :-D
po pierwsze - przebijam Cię!!! - w kwietniu kończę 35 lat hehehe!!

po drugie - robimy KAWĘ a jakże!!!

po trzecie - wczoraj było winko... świeczki w łazience.... zestresowany był ten mój Pani Władca nową pracą co prawda okrutnie... chociaż stanowczo zaprzeczał... ale stanął na wysokości zadania :)))) rano także!!! :))))))))) ale rano hmmm... ja po przytulankach nagle usiadłam i wylaaały się nam chłopaki Aaajaaj!! i on nie mógł tego przeżyć i nakazuje mi nogi do góry następnym razem hehe :)))
To były nasze pierwsze i ostatnie szanse w tym cyklu, bo widzimy się za tydzień dopiero :(((( a owulka pewnikiem dzisiaj albo jutro...albo pojutrze....
 
Kocurku - alem się uśmiała, bo ja dzisiaj prawie chłopaków gołymi ręcami chciałam zbierać :)))))))) a co do tej przebitki, to ja z lutego, więc stuknie mi 34! a rok to prawie żadna, jak to moja starsza siostra, chcąc się pocieszyć, podkreśla :))))))
No ja już kawę mam, tylko czekam aż ten sernik wyciągniesz z balkonu :p

Libby - to ja miałam na odwrót, mój chciał, a mi libido spadło na trzy miesiące :)))))) zarzeka się, że wytrzymał ;)))

Kocurku - no i jak owulka jutro albo pojutrze, to szanse macie ogromniaste! Trzymam kciuki :)))
Ja dzisiaj czytałam, że jak się myśli o dziecku, to należy się starać zaraz po @ aż do 20 dc.
 
Ostatnia edycja:
Na szczęście uratowałam dwa kawałki tego sernika przed wczorajszymi gośćmi :-) - to lecę zalać kawę!
 
mloda wiesz juz czy chlopiec czy dziewczynka?......kocur i made ja tylko o 6 i 5 latek mlodsza, a do tego jeszcze bezdzietna. Prawie 5 lat zolnierzy zaganialam, a jak juz odpuscilismy na krotki okres, to normalnie udalo sie!
 
Kocurku - heh.... wiedziałam, że na tym balkonie to nic innego jak te dwa kawałki :p

Libby - a pytałaś lekarzy o powód tak długich starań ?

Ciekawe jak tam mama ? Jutro wielkie testowanko, już mnie palce bolą od zaciskania.
No i będą wieści od Marcepanka, oby wszystko było w porządku.
 
Ostatnia edycja:
made ale to takie KAWAŁY w sumie... spoko do jednej kawy nam starczy :))))
libby niesamowite... 5 lat... kurczę ale będziesz w końcu mamusią.... :)))))))
mlodamama a jak sie czujesz???

Nio czekamy czekamy na wieści... mama wczoraj pisała, że raczej będzie @ ale trzeba mieć nadzieję....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry