reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
ewula w poniedziałek miałam pęcherzyk ok. 24mm...pytałam gina, czy owu była, a on, ze pęcherzyka już nie ma...więc zrozumiałam, że tak...

Będę rzadko teraz zaglądać, bo w pracy jestem
 
czesc !!!

to i ja się witam :tak: Spałam u mamy i dzis wracam juz do domu, taka mała odskocznia ;-) Dziś tempki nie mierzyłam, bo tu nie ma termometru :dry: Ale dziś dopiero 5 d.c. wiec i tak napewno niska ...

mama - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

mlodam - jak się czujesz ???
 
Witam przy gorącej kawie:-)
A i ja skusiłabym się na ptysia ;-)Dziś w pracy, ale mam dziś lenia:dry:Dobrze, że przed nami weekend:-D

Mama- trzymam również kciuki i mam nadzieje, że się udało:tak:

Palma- jak nastrój?

Witam resztę Ewule, Hopee, Gwiazdeczkę, Wiolkę...:-)
 
Hope no to wygląda na to ze owula była ;-) Bierz Duphaston będzie dobrze endo za pare dni sie powinno poprawić. trzymam &&&&&&&

idę do pracy będę koło 20 ;-(
 
kala - a dzięki, nastrój dobry ;-)tylko główka mnie napiernicza od wczoraj, czyli odkąd do mamy przyjechałam, a tak to git, zaraz idziemy do ZOO z moim chrzesniakiem :-)
 
witajcie babeczki
mama kciuki trzymam :) i posyłam dla wszystkich
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
palma- no to udanej wyprawy :-) Fajnie, że nastrój dopisuje :-) To najważniejsze, a reszta się sama ułoży ;-)
 
ewula a może w takim razie wiesz, czemu tempka zamiast wzrosnać, to spadła?...bo to mnie zastanawia...
 
reklama
maran kochana jestes zawsze pamietasz o fluidkach dla nas:-)
palma fajnie masz, ja nie pamietam kiedy ostatnio w zoo bylam . milej wycieczki
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry