reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Maja- piękne krechy, działaj ile wlezie:tak:Maja CZUJ i DZIAŁAJ! :-)

Serg-ja sie trzymam teorii, że sluz płodny powinien być przejrzysty i rozciągliwy.

Kocurek- ja też nie lubię tego uczucia...Co zwiększenia ilości do śluzu, możesz przecież stosować wiesiołek, próbowałaś?
 
reklama
No właśnie wiem, że powinien być przejrzysty i rozciągliwy i tak trochę jak białko jajka, ale mój nie jest rozciągliwy, tylko tak się czuję "naoliwiona" :-p I stąd się martwię...

Ale trochę mnie podbrzusze ciągnie, więc to chyba dobry znak :-)
 
lil maja ale ja myślę, że to wcale nie ma reguły na to wszystko... czy starasz się codziennie czy w przypadku II krech - najlepiej wtedy kiedy masz ochotę... :-p:-p
 
kala nie no wiesiołka nie próbowałam jeszcze... na razie zmuszam się do picia większej ilości płynów :)))

No lilu to faktycznie najlepszy czas na miłość!!! :-D Dzisiaj Jutro TERAZ !!!!

sergi a czemu tu martwić... wszystko OK tylko mężuś niech najedzony wypoczęty i zadowolony i chętny będzie :))))))))))
 
pysia- i chyba ważne też jest, żeby nie było tej presji, nacisku na "robienie Bobo", bo wtedy atmosfera i nastrój pryska. Mam wrażenie, że seks ma wtedy inne doznania.
I czy codziennie, czy dwa dni..ważne, żeby była ochota :-)

Kocurek- u mnie zwiększyła się ilość śluzu po Costagnusie, ale on to tak bardziej na regulację cyklów wpływa więc nie wiem czy Tobie by pomógł.
 
Ostatnia edycja:
kala tez tak myslę.... najgorzej jest myślec, że się robi dziecko... sex jak każdy inny i tyle... :) ja przynajmniej tak mam... pełen luz ;]
 
Hej młodam- pamiętam, że razem miałyśmy sie starać w tym samym czasie, bo od pazdziernika :-) Tobie się już udało :-) kiedy masz wizyte?

pysia-pełen luz i zero kontroli:-p
 
hmmm wiesz kala ja w sumie to nawet nie doniosłam lekarzowi, że chcemy zaciążyć... pójdę w tym cyklu i zbadam od razu pęcherzyk - zobaczymy co mi tam powie i przepisze...
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry