reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kala ja chyba też mam lepszy śluz po castagnusie. Odkąd zrobiłam ten test to czuję, że mam coraz bardziej mokro hehe:)
 
reklama
Cześć Mere :-)

Ja teraz czekam na dostawę nowego termometru owu :tak: Przyślą mi w paczce też 10 testów owu i 10 testów ciążowych. Także jakby się nie udało, to na następny cykl jestem uzbrojona po zęby :-)
 
kala oj tak :)
mere witaj

Ja już po testowaniu - dzisiaj to jest jedynie cień kreski....

Idę po kawę....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mere- witaj i powodzenia! :-)

Maju- co jeszcze zauważyłam to to, że przed @ jajniki bolą jak na owulację odkąd zaczełam brać Costagnus. Jajniki mnie dosłownie "ciągną".
 
witam nowa starczke:-)
wrocilam jeszcze na chwile , ja juz wypindrowana , dziecie przebrane i czysciutke mozemy czekac na M:-)
 
hej Kala
a gdzieś to się podziewała? ja się w listopadzie postarałam ;-) bo mi się 3 @ opóźniła po zabiegu. wizyte 1 miałam w grudniu na tamtą chwilę OK, kolejna mam za tydzień w czwartek. trzymaj kciuki abym zobaczyła serduszko i niunie.
a jak wasze staranka?
 
reklama
mere- witaj i powodzenia! :-)

Maju- co jeszcze zauważyłam to to, że przed @ jajniki bolą jak na owulację odkąd zaczełam brać Costagnus. Jajniki mnie dosłownie "ciągną".

To przynajmniej wiesz, kiedy "co i jak" przypada, a ja mam problem z tym :dry: I te testy owu to chyba dobry pomysł...

Dziewczyny, myślicie, że jak jest cykl bezowulacyjny, to testy owu i tak mogą zafałszować i wyjść pozytywne?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry