reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Młodam- jasne, że będe trzymać kciuki :-)
W sumie nasze starania dopiero sie zaczną tak na "serio", bo do tej pory to tak nieregularnie i niekoniecznie w tych dniach. Z pewnym względów musieliśmy przesunąć plany. Ale po @ ruszamy do dzieła :-):tak:

Maju- to raczej mało prawdopodobne :-) Wydaje mi się, że Costagnus tak działa. Czekam dalej ;-)

Dziewczyny, ja się pytałam ostatnio gina o owulację, czy jeśli jest sluz i jajniki bolą czy musi wystąpić owulka, stwierdzil że wcale nie musi. Szkoda, bo myślałam, że te objawy to 100% pewności na owulkę...

Zmykam dziewczyny, do usłyszenia :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kala dziewczyny zafasolkowane mówią, że je jajniki ciągną, więc może coś jest na rzeczy???????????? Ciekawe jak u mnie będzie po castagnusie w terminie @.

Pysia mi się wydaje, że u Ciebie dopiero będzie owulka tak jak suwaczek Ci pokazuje dlatego taka słaba kreska - z ciekawości zmierz sobie z rana tempkę.

Serg a może zestaw już nie będzie potrzebny :)) A czytałam, że testy wykazują tylko owu - a nie wykazują czy pęcherzyk pękł - jakoś tak, bo się nie bardzo znam..
 
jasne, że mogą sergi bo one tylko wykazują wzrost hormonu LH, który inicjuje dojrzewanie i uwolnienie komórki jajowej - ale czy pęcherzyk pęknie to nie wiadomo....
 
lil maja a tempkę to mam poniżej normy 36,2 :-D:-D rano... przedwczoraj czy wczoraj bodajże miałam 36,7
mlodam odpoczywaj :)

Ja piję kawkę i zajadam chałwę waniliową :]
 
Pysia - wnioskuję, że owu dopiero będzie....

Mlodam papa...10 tydzień już się kończy?????
 
lil maja no ja tez tak myślę, dlatego też dziś dokupiłam opakowanie testów :-):-):-)
 
Pysia no i dobrze, że humor Cię nie opuszcza! Mi dziś w głowie wiruje od tego kakao, ale czekam już na staranka...Mam nadzieję, że warunki będą nam sprzyjać...
 
Ech... u mnie blada już czwarty dzień, umieram z pragnienia :))))) wreszcie się mogę napić

Mere - witaj.
 
reklama
Dzięki dziewczyny za miłe powitanie:)
Staram się już chyba z drugi rok, leczyłam się w tym czasie na podwyższony testosteron i brak owulacji. Obecnie owulka jest, tylko fasolki jeszcze brak :(
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry