reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
serge przeszukaj allegro albo ebay a napewno jakis stroj znajdziesz:-)
kurde musze isc sie przebrac i umalowac bo jak maz wroci z pracy na zakupy mamy jechac
lil obys jutro nie wyszla z tego lozka ...:-)
 
hmmmm.. sergi ja czytałam, że musi być lepki i gęsty i to jest tuż przed owulką, a jak jest wodnisty to parę dni przed owulką... ja się na śluzie za bardzo nie wyznaję bo mam go tyle co kot napłakał :))
 
Serg płodny!

Kocurek a mi się wydawało, że w takim lepkim i gęstym plemniczki właśnie nie mają szans się przemieścić - tylko musi być wodnisty, rozciągliwy. Kurcze to pewnie kwestia interpretacji....

Spróbuję wkleić zdjęcie swojego testu, choć jest bardzo niewyraźne - mi się za bardzo ręce trzęsą na takie zbliżenia bez lampy :)))Zobacz załącznik 314925
 
Ostatnia edycja:
hehe widzisz lili bo to pewnie u każdej jest troszkę inny :))))) - ja czytałam, że w tym gęstym robią się takie kanaliki dróżki dla plemniczków jakby ???? potem przestałam czytać :)))) trzymam się tylko tego białka jaja kurzego i uczucia naoliwienia, bo to akurat u siebie przyuważyłam z raz czy dwa razy w okresie owulki :))))

WOW piękne kreski :-) modelowe :tak:
 
Ostatnia edycja:
Wiolka to zmykaj :)
sergi wybacz ale niestety nie znam się na śluzie :sorry2::sorry2: ale ma być chyba rozciągliwy płodny i przezroczysty...
lil maja krechy jak byk
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kocurek ja też mam dość mało śluzu dlatego nie mam pojęcia jak on powinien wyglądać. Dla mnie najlepszy wyznacznik to czy jest mokro czy nie. No i w trakcie przytulanek szybciej mi się wszystko nawilża w dni płodne. Ale w sumie wyglądu śluzu nie obserwuję.
 
Kocurek ja lubię jak jest mokro :))

A jak mi o tych pięknych kreskach piszecie to mi się marzą kreski ciążowe .... :))) Hehe ... POCZUŁAM TO!!!

Wiecie co myślę sobie o nowej metodzie na starania - jeśli teraz nie wyjdzie to może w następnym cyklu robić te testy tak jak teraz i starać się dopiero jak będzie taki wynik jak dziś? Bo ja w sumie już się staram od sylwestra - może niepotrzebnie?
 
reklama
Kocurek ale tak ma być ;-);-);-)
lil maja nie tylko Ty marzysz o ciążowych II kreskach :tak::tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry