reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Pysia- naśmiałam się, zwłaszcza z tej niewydymki :-)

Palma- hej, ja biore Costagnusa od 15 dni, ale słyszałam że działanie jest chyba po jednym cyklu. A co wątróbki wp, ja osobiście nie lubię, w moim odczuciu jest żylasta.

Made- witaj, bo z Tobą nie zdążyłam się jeszcze zapoznać :-)
 
LIL- no to poszlaś po bandzie:szok::szok::szok::szok:3 lyzki kakao od zupy:szok::-D:-D:-Dno to nic dziwnego ,ze za slodkie -ja sypie 2 od herbaty;-)

PALEMKO- dobrze,ze czujesz sie oki po Castagnusie-ja tez czulam sie si:tak:a co do stron z wykresami to ja sie nie znam ,ale pewnie Sergii CI podpowie;-)
a moja tempka nieznacznie do gory bo z 36,8 na 36,85:sorry2:niewiele ale nadal troche nadziei zostalo-do soboty sie wyjaśni:cool2:

jade po Zuze i do piekarni bo jutro nieczynne.

bede za pol h:tak:
 
pyska i najwazniejsze ze sie zawziol i ze jest przyjemnie....
mama u mnie tez sie uruchomila wyobraznia jak przeczytalam o stroju pokojowki:-).chyba musze sobie taki sprawic maz bylby przeszczesliwy...
serge.... ja tez uwielbiam patrzec na male dzieciaczki , sa takie slodkie no nie? niedlugo sama bedziesz miec takie.
kocuru jak tam po lekcjach, dzieciaki ci daly popalic?
 
lil maja oj tak... tak jest zwykle... :-):-):-):-) a teraz jak siedzę w domu to ja bardzo chętnie i o jakiejkolwiek porze :-):-):-)
kala, Wiolka :-):-):-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Oj, to mało fajnie :( najważniejsze, że weekend tuż tuż :p

Ja za godzinkę zaczynam testowanko, dzisiaj czwarty dzień testowania, zobaczymy....

Palemka - witaj. Z tymi wątróbkami to jest tak, że drobiowe są łagodniejsze w smaku i miękkie, można solić w trakcie smażenia, natomiast wołowe i wieprzowe są twarde i się soli pod sam koniec lub bezpośrednio na talerzu ;))) ale też smakują pysznie.
 
Idę testować bo nie wytrzymam jeszcze godzinę trzymać moczu. Co ma być to będzie.
 
reklama
Nie mam czasu pisać, bo nawał pracy...ale próbuję chociaż śledzić co nie co...

Co do programu, to może spróbujcie ten: Karta 3.3 - dobreprogramy

Moze wieczorem, jak nie padnę zajrzę do was, bo bardzo wesoło u Was...:)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry