reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
SERGII- hej kochana :)
dzieki za info od Mary-beth,najwazniejsze ,ze @ juz przyszla,Ona i tak nie liczyla na ten cykl wiec dobrze,ze dzis ma juz 1d.c.:tak:

a Ty nie daj sie G.;-):-)
 
Mama no powaga nie ma to tamto :-D:-D:-D:-D

Sergi małe dzieci są słodkie.. a właśnie... dopadaj swojego G. bez żadnego jego gadania i odwracania się tyłkiem... aż w końcu Ci ulegnie..;)))))))))))))
a mery beth dobrze chociaż, że dostala tą @ skoro w ciąży nie jest... bo tyle czekała
made zaraz fiknę z tego fotela :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D co wymyślasz nowe stroje dla nas już na jutro? pomału, jeszcze dzisiaj nie przebralyśmy się
:)
Kocur witaj :))))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
pysia omalo co z krzesla nie spadlam:-):-):-). a co zawzietosci meza to ja ze swoim tez tak mialam jak zaczelismy sie starac o Iwe, pod koniec to chcialam juz uciekac:-):-)
 
No nie dam się :-) Ha!
A powiedzcie mi Dziewczyny, czy jak mam śluz przejrzysty i jest go dużo (ciągle się czuję mokra ;-) ), ale nie jest rozciągliwy i jak białko jajka, tylko raczej jak oliwka taki śliski trochę, to też jest płodny?...
 
No to nareszcie Was doczytałam .... produkcja masowa kobity naprwdę !!! :-)
sergi - to jak 36,2 to ja taka lodowata jednak nie jestem :-D hehe
mama - a jak Twoja temperaturka dziś ? Bo czytałam u wąznie i nie doczytałam &&&&&&&&&&&&&&&

Kurde chciałam dzis wątróbkę na obiad, poszłam za pozno do mięsnego i nie było już drobiowej tylko wieprzowa - jadłyśta taką ??? podobno ona jaks gorsza ??? Prawdo to dziewuchy ???:confused:

Castagnusa rano wzięłam , czuje się okej, wiec bedem żarła go dalej :blink: aha gdzie moge znależć jakąś tabelke , bo szukam na necie i nie ma nic gotowego, chodzi mi o te wykresy temperaturoweeeeeeeeeee :happy2: ????????????????
 
Mama znam ten strój pokojówki chyba...jakiś koronkowy fartuszek...i to sprzątanie pod meblami...hmmmm
A jeśli chodzi o kakao to ja wsypałam 3 czubate łyżki od zupy...I wypiłam 2 takie kubki....Trochę mi dziwnie....

Pysia ja chciałam testować po 17, ale już nie mogę wytrzymać z moczem to co mam robić???????????

Mary przykro, że @ przyszła - ale przynajmniej zaczynasz nowy cykl!!!!!!!

Serg myślę, że właśnie to co piszesz to śluz płodny!

Hej Pamelka - ja już jem castagnusa ponad 10 dni i na razie bez skutków ubocznych! :))
 
MADE- no my tu dobre w te klocki i zaraz wyobraznia dziala:))

KOCUREK- witaj kochana ponownie-mam nadzieje,ze te uszy w koncu Cie puszczą...to musi być dziwne uczucie...

PYSIA- najwazniejsze,ze jest przyjemnie :))
 
reklama
Wiolka u łaaa... jestem pod wrażeniem. Chyba naprawdę chce tego brzdąca skoro już się tak zawziął w tych starankach... chyba dobrze :zawstydzona/y::zawstydzona/y::-):-)
Mama zawsze jest przyjemnie :-):-):-)
lil maja eeee teraz jeszcze nie testuj... potem... razem ze mną... rzucę haslo: idziemy sikać i nie ma nas tu :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry