reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
JAGA a ilo dniowe masz cykle ???
ja tez mierze na dole i ja przy 25 dniowych zaczynam od 5d.c.


KOCUREK- jak uszy ??

MADE- gdzie jesteś???:)
 
reklama
Mama- dzięki, trudno się zdecydować konkretnie na jakie jak jest tak duży wybór. Słyszałam też o jakiś tabletkach Maca. Podobno też są skuteczne. Z tego co kojarze to Twój mąż nie musiał długo zażywać tych witamin, żeby Wam się udało? :-)
 
kala-Tomi zrobil badanie armii 29 wrzesnia i okazalo sie ,ze ilość oki,ale ruchliwość A czyli ta szybsza byla zaburzona.
zacząl brać od 1 pazdziernika a 27 listopada test pokazal II kreski wieć szybko-przykro mi tylko ,ze sie nie utrzymala ciąża male to pewnie przez moje endometrium za cienkie;/;/
 
JAGA no to w nastepnym cyklu jak bedziesz mierzyć (choc życze Ci zeby Ci sie w tym udalo ;)) )zacznij mierzyć to od 7 d.c. bedzie lepszy obraz temperatur:)

pewnie,ze kup witaminy ,na pewno nie zaszkodzą..
 
Wiem, ze troszke pozno zaczelam, ale nie moglam sie zebrac zeby termometr kupic! :p wiem, glupia wymowka.. Hehe ;) i jasne, jak kazda z nas chce zeby udalo sie jak najszybciej i po najmniejszej linii oporu.. Trzymam kciuki laseczki!!!
 
info od Macepanka:
sytuacja na razie w miarę stabilna..skurcze są ale rzadko i nieregulare..tyle,ze wystarczy ,ze usiąde a brzuch robi sie twardy jak skala..
dostane inne leki zamiast fenoterolu i moze wieczorem puszczą mnie do domu-i czy marzę.teraz tylko chcialabym dotrwać do 35t.c. chociaż bo do terminu to sie nie ludzę ,ze donoszę...
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry