reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witajcie!
Czasem Was podczytuje, ale czas mi nie pozwala zbytnio, żeby się aktywnie udzielać. A raczej brak wolnego czasu.

Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki :-)

Pozdrawiam Was i życze miłego dzionka :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Królowa Twój pomysł przetestowany ;-) Między innymi wczoraj, co tez nie zadziałało... :-( Normalnie działa, ale wczoraj, to jakby go ktoś młotkiem przez głowę porządnie potraktował :dry:
Maja, gdybym ja się przytulała tylko wtedy, kiedy mam ochotę, to na dzień dzisiejszy rodzicami chyba nigdy byśmy nie zostali. Przez antykoncepcyjne tak mi się jakoś przestawiło, że libido szybuje w górę jak głupie TYLKO wtedy, kiedy mam @... :confused: :dry:

Normalnie aż mi się odechciewa starań, jak sobie pomyślę o tej akcji wczoraj... :sad: :dry:
 
DLA WAS WSZYSTKO DZIEWCZYNY :-)Trzeba się wspierać:tak:
KrolowaFal zeszło na temat więc podejmę. Obejrzeliśmy raz z moim M, i to był pierwszy i ostatni raz!!!! Wypowiem tu jedynie moje osobiste zdanie a raczej moje i męża!!! Uważam, że erotyczne filmy nie wnoszą do małżeństwa nic dobrego!!!! Patrzyłam na ekran i zastanawiałam się heloł ale o co tu chodzi!!!!???????
Tu warto wrócić do miłości między małżonkami i zadać sobie pytanie po co chcemy obejrzeć taki film. Potrzebujemy podniecenia??? a może po prostu popatrzeć!!! Ani jedno ani drugie nie wydaje mi się potrzebne w małżeństwie gdzie panuje wzajemna miłość i szacunek dla drugiej osoby i jej płciowości. Nie chciałabym, żeby mój mąż podniecał się i nabierał chęci do współżycia ze mną oglądając jakiś film erotyczny. On ma się podniecać na sama myśl, że będzie mógł zobaczyć moje ciało i moje ciało pieścić a nie widząc jakąś obcą babę!!!! Przepraszam ale się rozpisałam. :blink: Zaznaczam to tylko moje zdanie!!!!
 
Serg moje libido do momentu starań też pozostawiało wiele do życzenia....Ja na Twoim miejscu od serca pogadałabym z mężem. Seks nie musi być zawsze traktowany tak bardzo poważnie. Czasem trzeba się z tego pośmiać - my tak robimy. Kochacie się, więc Wasza dzidzia na pewno będzie owocem miłości!!!! Daj znać jak poszło i nie poddawaj się!

PAPA!!!!!!!!
 
Maja, ale ja nie mam mu nic do zarzucenia, jest fantastycznym człowiekiem, kochamy się i rozumiemy bardzo dobrze, cieszymy się życiem, śmiejemy i smucimy z tych samych powodów... To jednak chyba jak widać nie wystarcza... :-(
 
Serg a macie w domu wannę czy prysznic? Bo jeśli wannę to może kąpiel wspólna, świeczki, ulubione winko/inny alkohol. Do tego masaż.
 
Ostatnia edycja:
wrocilam i tak czytam i czytam... i kurde serge... a moze poprostu facet mial zly dzien, cos sie w pracy wydazylo, albo moze poprostu wyczul presje ze teraz ten czas i musi sprezyc sie jak nigdy i nie dal rady....?
krolowafal na mojego meza tez takie esy dzialaja:-)tylko ze my musimy czekac az Iwonka zasnie a ona pozno chodzi spac
ej dziewczyny gdzie mama?
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry