reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Hej dziewczyny.. Możecie mi odp.co takiego może się dziać skoro mam nabrzmiałe i do tego doszedł teraz ból piersi??? Jak na moje oko są po prostu większe! Poza tym z Mężem staramy się... I od tego momentu zaszły takie zmiany.. ?! Pozdrawiam..

Karla82
Prosze o rade i pomoc przy suwaczkach..jak wkleic itd.
D Z I E K U J E
A spróbuj skopiować ten obrazek (grafikę:)
Pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mlodam ta przychodnia to Provita na Psim Polu
Mama05 to już poważne kreski :) kciuki zaciśnięte
Palemka pamiętaj my tutaj wszystkie będziemy Ci kibicować i trzymać kciuki za Ciebie. A takiej mocy jaką mają zaciśnięte kobiece kciuki nic nie zdoła pokonać, więc po prostu nie ma innej możliwości jak tylko takiej, że będzie dobrze.
Haniam przykro mi że jednak przylazła, ale kiedyś będzie ten dzień, że podskoczymy z radości do samego sufitu :D
Wszystkim życzę miłego dzionka :)
 
Dziewczynki!
Czy Wy mnie jeszcze pamiętacie ?
W sierpniu 2010 siedziałam z Wami i czekałam :-)
Dzisiaj... w brzuszku siedzi sobie mój Oluś, ma już 17 tygodni.
Powiem Wam że ciąża to coś niezwykłego !!!
Oprócz nastrojów i złego samopoczucia, jest bosko !!!!!!
Adrenalinka działa !!!

Życzę Wam szybkiego i efektywnego płodzenia !!!!
W razie pytań służę pomocą, paaaaa !!!!!!:-)
 
ANASTAZJA- cześc ,niewszystkie jeszcze z brzuszkami :)) pewnie,ze znajdzie sie dla Ciebie miejsce :))zapraszamy!

EMYLY- dziekuje :*

ZANKA- cześc -gratki synka:)) zgadzam sie-ciąża to magiczny czas.....


ja zmykam na dziś:))prosze trzymac &&&&& za sobotnie testowanko moje powtorne:)
 
anastazja : pewnie ze sie znajdzie, ja tu jetsem rzadko z racji tego, ze dopiero planuje :) choc juz blisko bo staranka zaczynamy w grudniu-styczniu :) baby mialoby sie niby pokazac na koniec 2011 :) a jak u ciebie z datami ?
 
czesc, widze, że mamy wreszcie dobre wieści od mamy - gratuluję narazie po cichutku, a jak juz bedziesz wiedziała na 100 % to Ci to wykrzyczę Krzysieńko !!! Ale kciuki tzrymam za testowanko sobotnie Twoje mimo wszystko !!!
U mnie nic nowego, nadal jestem jedną wielka beznadzieją, nie bedzie mnie przez tydzien na BB, bo jutro wyjeżdżam do Wrocławia do kuzynki na łikend, przyda mi się odpoczynek :p
 
reklama
Dziękuję za takie powitanie, jesteście kochane:-)
Myślałam żeby zacząć już w grudniu , ale dzisiaj dostałam wyniki cytologii i muszę najpierw wyleczyć zapalenie, czekam jeszcze na 2 wyniki - oby tam nic nie wyszło.
Fajnie by było do końca roku się wyrobić , to może akurat razem nam się uda :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry