reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja już straciłam nadzieję. Jak pocieram szyjkę papierem to po wyciagnięciu są na nim czerwone paseczki ze śluzem, wiec @ zbliża sie do mnie:-(
 
reklama
lil maja no ja mysle ze nasza kolej teraz. Ja nawet kupilam testy ciazowe, a mowilam ze nie bede wyrzucac pieniedzy, przeciez i tak fasolki nie bedzie, ale skoro kupilam tzn ze gdzies podswiadomie musze miec nadzieje skoro kupilam...
sol
wlasciwie te testy to kupilam tez dlatego ze jestem chora przewlekle i caly czas biore leki i sie boje ze przez te 2tyg do testowania zrobie krzywde fasolce tym. Wiec to prawda ze to nie szkodzi fasolce w tych 2 pierwszych tyg?????????????????????

amafli - tak to prawda - a mogę zapytać na co przewlekłego chorujesz? Bo niektóre leki mogą utrudniać zajście :sorry:

pscółka - czy ty musisz wszędzie gmerać? Jak nie przy cyckach majstrujesz to przy szyjce - kobito - włącz na luz i spokojnie przestań się stresować bo od stresu nic dobrego nigdy nie wyszło :no:


No dziewczyny, nie wiem jak wy, ale ja mam od rana super dzień. Moje dziecię rano przylazło i dało mi dospać jeszcze pół godziny się tuląc ale nie śpiąc - tylko głaskała mamę po głowie :-p Potem w sklepie była aniołem co się żadko zdarza, na dworze miała ubaw o śnieg :-D A na dodatek dzisiaj zadzwonił mój tata zapytać co Karoli kupić bo zwątpił z pomysłem jak zobaczył artylerię Karoli :-D Więc dostanie inną formę prezentu :-p Ale mój tata nienawidzi poczty polskiej a kurier ciut za drogi jak się chce potwierdzenie odbioru to pocztą wyśle - to go uspokoiłam że mamy znajomego listonosza na rejonie to jakby co on nam dostarczy :tak: a tu przed chwilą zapukał z paczuszką do moich drzwi listonosz - kto? nasz znajomy bo jest na zastępstwie i przez najbliższe dwa tygodnie będzie :-D Więc wszystko ok :-D Nawet sobie pogadaliśmy chwilę bo to mąż M koleżanki z pracy :-D Karola je sama obiad a ja kombinuję jak zamontować ten czujnik ruchu co właśnie przyszedł dla Karoli do łazienki :-D
No żyć nie umierać :-D
 
Pszczółka a to pewne, że to @? Ja bym jeszcze Twoich szans nie przekreślała, choć rozumiem, że się zmartwiłaś. Jestem z Tobą. Starania uczą cierpliwości - dzidzia wie najlepiej kiedy się pojawić.
 
Sol dziękuję, trochę mnie rozśmieszyłaś :-D a dziś się dowiedziałam ze dwie koleżanki w pracy są w ciąży. A tam sprawdzałam, i już nie wiem co myśleć.

Lil tak się czuję jak na @.Ale nie wiem, może czasem na początku też można plamić???

Mama dzięki :tak:
 
Cześć dziewczyny!

mama
- trzymam kciuki mocno, mocno, mocno!!!!! :-)

u niestety wczoraj niespodziewanie przylazła @ - i nie jest to żadne plamienie więc nie mam złudzeń, szkoda tylko, że narobiłam sobie znowu nadziei - bo przy tempce codziennie powyżej 37, trzech bladziochach na testach i prawie dwu tygodniwoego spóźnienia @ to chyba miałam praw sobie nadziei narobić... ot, i tyle - smutno i już
no ale gorsze rzeczy się w życiu zdarzają, co nie ?;-)
ściskam wszystkie, lecę do pracy
 
monia piękna masz datę porodu :-) w moją 2 rocznicę ślubu :-)
mama... cichutkie malutkie gratki, wielkie goromne i głośne będą niebawem ;-)
może to znak, że wszsytkie pozostałe sierotki - w tym oczywiście ja ;-) - doczekają w niedługim czasie tego cudnego szczęścia...
 
PSZCZOLKA- zrob jutro test- &&&&&&&&&
HANIA- dzieki...i tule-&&& za nastepny cykl!
MLODAM- pewnie,ze bedziemy wszystkie z brzuszkami-nie ma bata :)
 
Hania ale dziwnie się u Ciebie porobiło........Ściskam i tulę!!!! Ja byłam przekonana, że u Ciebie jest fasolinka, bo jednak krechy były.....
 
reklama
Cześć:)
Kurcze tak dawno już was nie czytałam:((

Wpadłam tylko powiedzieć że żyjemy:) I mam się całkiem dobrze, choć mdłości męczą.

Mama - bo przede wszystkim po to piszę - GRATULUJĘ!!! Mam nadzieję że tym raem to już TO i będzie trzecia dzidzia:))
A tak wogóle to ładny całkiem ten Twój Poznań:) Tylko kurcze nie spodziewałąm się że to nowe zoo takie ogromniaste:szok: Idzie się i idzie...

Dla wszystkich staraszczek
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~`~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry