reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Kala może się przez tę jesień sypiemy....

Amalfi - ja chyba nie lubię staranek, bo póki co przytulam się tylko w te dni kiedy trzeba, mam potem tego dość i do kolejnych dni płodnych niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiic. Po dupsku powinnam dostać.

No wlasnie o tym mowie, ze nie chce do tego doprowadzic, zeby bzykac sie tylko w plodne, to predzej czy pozniej zrujnuje zwiazek. Jak narazie mi sie to udaje, ale jak zaczna przychodzic kolejne rozczarowania, to pewnie tak bedzie
 
Kochane bo chyba najlepszy sex jest na spontana bez nacisków i od razu myśli typu czy się udało zrobić dzidzię. mama będzie teraz tego najlepszym przykładem ;-)
 
Witam
Mamo cieszę się, że już wróciłaś i to z taką nowiną, po cichutku gratuluje;), może rzeczywiście spotkamy się na wiosnę na soczku, w Poznaniu z brzuszkami;)
a co do liczenia dni płodnych i seksiku wtedy- to kiedy miałam już dosyć i odpuściłam sobie test pokazał mi II kreseczki, także staraczki głowy do góry
 
mama tak, ale ja zaczynam na bardzo spokojnie, bo nabardziej pasuje mi przedzial styczen-marzec ;)
denstysty jeszcze nie zrobilam a ja mam powazne problemy z zebami i co rok duzo roboty wiec nie moge sobie pozolic na ciaze z JUZ niewylezonymi... i te wyleczone dawniej siadaw czasie ciazy... a ze sie ptrzeprowadzilam to ani denstysty ejszcze nie mam, ani niani, wiec opozniona z planningiem jestem...

&&&&&&&&&&&&& :)
 
Wow, Mama, GRATULACJE!!! Napatrzyc sie nie moge na tesciki, piekne :-)

Pozdrowienia dla wszystkich i 3mam kciuki za testujace :-)
 
Witajcie kochane slę wam Fluidki ~~~~~~~~~~~i trzymam nadal &&&&&&&&&&&.
mama była umowa, ze zachodzimy razem i mi się kochana nie wykręcisz. Tym razem będzie dobrze. Musi i już. Spokojnie kochana do winka i gripexu nic nie zaszkodzi. Poplątane twoje cykle to i ciąża z zaskoczenia. Cieszę sie i trzymam zaciśnięte.
 
Cześć dziewczynki :-)

Dawno mnie nie było na forum, więc nadrabiam zaległości.

Na początku chcę powiedzieć, że byłam we wtorek na usg i widziałam moje Maleństwo, które ma już 6 tygodni. Wszystko jest ok. Serduszka jeszcze nie było widać, ale pani dr mówi, że to za wcześnie, bo to dopiero początek 6 tygodnia (wtedy był 6 tydzien i 1 dzień). 14 grudnia mam kolejną wizytę. Czuję się dobrze. Piersi mam obolałe i wieeeelkieee :-D Nudności trochę z rana. Nie mogę na słodkie patrzeć, a tak uwielbiałam :-D Czasem poboli mnie podbrzusze ale to tak po bokach. Pani dr mi dała duphaston a potem lutkę jak wybiorę 2 opakowania.

mama, po cichutku gratuluję :-D Nie mogło być inaczej :-D:-D:-D

paulina.pro, my prawie równo idziemy :-) Ja mam termin na 18 lipca, a ty????
 
Hej Monia- ja mam termin (liczony kalkulatorem) na 19 lipca, więc idziemy równo:-).
ja chce iść do lekarza w przyszłym tyg. lub w następnym, nie chce iść za szybko, żeby się nie rozczarować i nie tracić pieniążków tak teraz potrzebnych na święta na prezenty dla syna;-). aha i zapraszam cię na forum dla lipcówek, tam się kobietki już dobrze rozkręciły:-). pozdrawiam
 
reklama
jestem babki-bylam po Domisia,zagadalam sie z Wisieńka:tak:
MONIA26,PAULINA- cześć i dzieki :tak:;-)ale sie porobilo co:rofl2::-p

GWIAZDECZKA- cześc -dziekuje-teraz czekam na Ciebie i Twoje krechy!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry