reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mloda - a my zniknęłyśmy na chwilę babeczki z konfiturą zrobić na jutro :-D Karola miała frajdę a ja jak zwykle roboty ze zmywaniem :-p Teraz się studzą :-D

pysia - hej :-D oj zjadłabym fryteczek domowo smażonych :sorry: a tu ziemniaków brak w domu :-( A nie ma mi kto wyjść :-( A dla mnie za ciężko już targać z bazar :-(

palma - do Kielc zajrzałabyś :-D


Mięsko na jutro wyciągnięte trzeba będzie zamarynować jak się rozmrozi troszkę :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
pysia mmm, frytki, za mną chodzi bardzo zdrowy kebab, albo jakas pita :p a co tam. więc u mnie to zależy o co pytasz. jesli o nas chodzi to super, w jak najlepszym porządeczku :-) nie narzekam bo nie mam na co. ale jesli o inne sprawy idzie to padaczka bo z tatem kiepsko...

SOL Ty to zawsze smaka na coś zrobisz :-) poczęstuj mnie? mniam, jak ja uwielbiam słodkie, dobrze, że czesto sama nie robię bo 100 kg bym jeszcze wazyła. a na marginesie to słyszałam kiedys że lepiej samemu upiec i zjesc niz kupić, ze mnie kaloryczne.
 
Ostatnia edycja:
Sol mi ostatnio poskakowaly biedronkowe mniam mniam :] te ziemniaki są gotowane i są calkiem inne w smaku od domowych, robionych frytek :-D:-D
mlodam cieszę się, że między Wami wszystko w najlepszym porządku... a Tata... eh tak bardzo mi przykro z Jego powodu :( Musicie być silni i Go wspierać dzielnie :( tulę
Ja nie wiem jak to jest, że to co najbardziej niezdrowe i kaloryczne to najbardziej kusi i smakuje ;D
 
witam wieczorową porą , jeśli chodzi o niezdrowe jedzenie - placki ziemniaczane zaliczam do tego, ale żeby nie mieć wyrzutów sumienia dodaję mąkę kukurydzianą - ponoć jest zdrowsza:-)
mlodam - a jak u Ciebie idą staranka? widzę że w tym roku miałaś trochę "przygód"
 
mloda - bo babeczki zawsze smakują :-D
4a523146d62b2_440.jpg

Zapraszam :-D
A męża jutro nie wykorzystam do zakupów bo wróci styrany, zje i idzie do pracy :-( Dopiero po 21 go przytulę na dłużej :-(

pysia - to ja wolę takie z ziemniaków domowe :-D Musze męża jutro albo prędzej w sobotę wygonić na bazary po ziemniaki :-D



A my szukamy właśnie nowych obrazków do nauki słówek dla Karoli ale nic nie mogę znaleźć ciekawego :dry:
 
mlodam aj to okropne jak niewinni ludzie cierpią :(((( weekend już mi się zaczął hurra i dopiero na nockę w poniedzialek :-D:-D:-D:-D:-D:-D
Sol e tam lepsze kupne
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
SOL to było brutalne ;-P ale dzięki, mniammm mniammm

anastazja nom pod względem takich sytuacji to był okropny rok, jeszcze do tego tata. ale cóż takie życie i trzeba brac to co przynosi dzień, i cieszyć się ze jest następny. co do staranek to 1 cykl dopiero bo mieliśmy zakaz 3 miesięczny, a ostatni to miałam ja 41 dniowy wrrr. też widzę, że miałaś nielada przeżycie :-( przykro mi
 
Przykro mi z powodu taty, ale ten rok już niedługo się kończy, a przyszły będzie lepszy- musi być.
Oj miałam, teraz siedzę w domku na bezrobociu ( taki wymuszony odpoczynek ) bo jak wróciłam do pracy to już na moim miejscu były 2 nowe osoby.
Sol - ale narobiłaś ochotę na babeczki :) ale mi nie wolno -bo muszę przed starankami zrzucić parę kg :)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry