reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
MLODA No to właśnie wg lekarza 22 11 zaczęłam 11 tydzień:) A szczęśliwy cykl zaczął mi się 4 września:)
Narazie to wszystko wrzucam do jednego pokoju i stopniowo coś sobie z niego wybieram:) i szukam tym rzeczom miejsca...także w koszu:) wyobraź sobie, że nie mam żadnych fotek po zakończeniu:) ale jutro zrobię i Ci wyślę, obiecuję:)
 
reklama
kyra - pamiętamy pamiętamy :-D To dobrze że wszystko ok :tak: A co do prenatalnych to badaniem prenatalnym nazywa się usg ok 12 tc takie dokładne ze wszystkimi pomiarami :tak: Chyba że chcesz sobie biopsje i genetykę robić :sorry:

palma - jak chcesz mogę potrzymać za rączkę przed zabiegiem ale na salę mnie nie wpuszczą :-p Ja też miałam pietra przed laparo aż mi głupiego jasia dali :-p To jak wstałam do kibelka to szłam jak pijana a na operacyjnej zanim mi podali narkozę wygadywałam takie głupoty że sama się sobie dziwiłam :-D Zaskakujące jak kolor zielony wtedy uspokaja :-D Tylko powiedz kiedy masz to przyjadę potrzymać za łapkę :tak:


Dziecię moje kolację szamie i zaraz ją kładę spać. Mam nadzieję ze wielkiej wojny nie będzie bo jestem padnięta - chyba przez ciśnienie :-( Młoda się mi kilka razy dzisiaj stawiała więc mnie cały brzuch teraz boli :sorry: Ale ją na spokojnie podsłuchiwałam i wsio u niej ok :tak: Tylko jej chyba też ciśnienie przeszkadza bo jakoś tak ucichła, albo spać poszła :-p
Spadam sobie jeszcze kanapkę zrobić bo coś mi mało :-p
 
SOL No nie wiem naprawdę- ktoś mi mówił że można płatnie jakies dodatkowe badania zrobić, jakbym chciała bardziej szczegółowo po tym antyb. sprawdzić...zobaczę w ogóle najpierw co lekarz będzie badał i co wyjdzie...:)nie bedę z siebie głupa robić:))
A to smacznej kanapeczki, ja też zaraż pójdę po sznycla z sokiem pomarańczowym:) Jak nie przestanę tak zaglądać do kuchni to nie będzie na jutro drugiego dania:)
 
kyra - najpierw zobacz co wyjdzie z normalnych badań a dopiero potem się martw bo cała reszta to są badania inwazyjne i nie wiem czy warto ryzykować jeśli wg usg będzie wsio ok :tak: Ja tez muszę zamknąć chyba przed sobą lodówkę chociaż w sumie jem niewiele i raczej oszczędnie bo już za bardzo miejsca nie mam :-p Tyle że po tych hormonach przed ciążą strasznie przytyłam i teraz mam sporo do zrzucenia po porodzie :-( Bo już mam 80,5 kg na wadze :-( A normalnie ważę kole 63-65 bo ja z tych gęsto kościstych i jak ważę poniżej 60 to wyglądam jak wieszak :-p Nie zmienia to faktu że już mam ok 17 kg do zrzucenia :-( Ale nie martwię się - po Karoli 10 kg nadwagi zrzuciłam w 6 tygodni :-D


Idę usypiać dziecię bo mi już truć zaczyna :dry:
 
Cześć ZIZI miło Cie widzieć:)
MLODA to już poleciałabym ta fotę szczelić, ale ciemno tu u nas:)
SOL jedz, jedz, nie odmawiaj sobie:) tym bardziej jak tak szybko tracisz kilogramy po ciąży:) na wiosnę wsiądziesz na rower i zaraz będzie z Ciebie modelka!
Mój mąż właśnie skończył swoja pracę i zaprasza mnie do kuchni:) ktoś w końcu musi kolacje zrobić...więc zamykam na dziś komputer DOBREJ NOCKI!!!
 
kyra - gorzej się potem rozstępów pozbyć ale pierdzielę - ostatecznie będę matką dwójki więc mam to w nosie - i tak na plaży się nie pokazuję :-p A na basenie są i w gorszym stanie dziewczyny :-p Ale co za dużo też nie zdrowo szczególnie dla serducha a już mam problemy :-(


Spadam - dobranoc wszystkim :-)
 
Kochane witam sie z doskoku jak zwykle. U mnie upaly...pot sie leje po d.... Musialam zalaczyc juz dzisiaj klime bo wysiedziec sie nie da a ma byc jeszcze gorecej :( I badz tu czlowieku w ciazy ;)
Mnie juz niezle "wydelo" i ciaza jest jak najbardziej widoczna. Male kreci sie zwlaszca wieczorami :)
Juz nie moge sie doczekac kiedy poznam plec :)

Milego dnia i buziaki dla Was :*** i masa ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ :)
 
reklama
mamuś dziękuje ;-)
Oczywiście postaram się przestrzegać zaleceń ,ale to trudne będzie.
Do tego śnieg sobie za oknem leży więc dalsze wymarsze odpadają.

Dziewczyny i taka poranna porcja babskich fluidków
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

A zapomniałam dodać. Wczoraj teściowa miała urodziny i mówi ,że najlepszy prezent jaki mogła dostać. Bo ma trzech wnuków i chciała wreszcie wnuczkę. Już się boję jak zacznie szaleć w dziale dla dziewczynek pewnie
w jeden dzień skompletuje mi wyprawkę ;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry